DZIEŃ KOBIET POZA DOMEM – TO MOŻLIWE!

Zakupy, kino, SPA - każda kobieta marzy o chwili tylko dla siebie, z dala od codziennych obowiązków. Spraw, by 8. marca był niezapomnianym świętem dla Twojej kobiety. Liczy się pomysł i efekt!

Bukiety kwiatów, bombonierki i biżuteria to pozornie gotowa recepta na udany Dzień Kobiet. Tradycyjne metody uznawane dotychczas za pewne i bezkonkurencyjne powoli wychodzą jednak z mody. Panie coraz częściej doceniają bowiem oryginalne pomysły, zaangażowanie oraz kreatywność panów. Nierzadko poza spodziewanym upominkiem i życzeniami od płci przeciwnej, decydują się na celebrowanie swojego święta w gronie przyjaciółek lub samotnie. Dzień Kobiet w takiej formie pozwala im skupić się na własnych potrzebach i uciec od codziennej rutyny.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, w którym każda z pań powinna czuć się piękna, kochana i wyjątkowa. Poszukiwanie idealnego upominku wiąże się jednak dla wielu mężczyzn z niemałym stresem. Czy istnieje zatem doskonałe rozwiązanie, pozwalające uniknąć czasochłonnego maratonu po galeriach handlowych, gwarantując jednocześnie upominek pozostający w pamięci na dłużej? Odpowiedzią na zmartwienie wszystkich panów jest weekendowa ucieczka od codziennych obowiązków. Oprócz wielu oczywistych zalet, które czynią ten prezent znacznie bardziej atrakcyjnym niż przeciętny bukiet czerwonych róż, na jego korzyść przemawia również fakt, że 8 marca będziemy w tym roku świętować w piątek, czyli na koniec tygodnia. Jest to zatem niepowtarzalna okazja, aby wspólny, magiczny weekend potrwał nieco dłużej.

- Zabiegi w Holistic SPA, relaks w strefie wellness, romantyczna kolacja i długie spacery w bajkowej krainie – to jedna z ofert, które proponujemy naszym gościom. Relaks zarówno ciała, jak i duszy oraz zabiegi pielęgnacyjne bez wątpienia sprawią przyjemność każdej z pań. Spacery wśród przepięknej, malowniczej górskiej scenerii to doskonała ucieczka od codziennych problemów i rutyny. Celebracja tego wyjątkowego dnia w tak niezwykłych okolicznościach będzie idealną okazją na poprawę nastroju i samopoczucia – mówi Jacek Rogoża, współwłaściciel Norweskiej Doliny.

Zagwarantowanie okazji do wypoczynku i relaksu to prezent znacznie cenniejszy niż materialne upominki, pozwala on bowiem naładować baterie i wrócić pełnym energii do działania. Jest to kwestia szczególnie istotna w czasach, gdy tak trudno znaleźć chwilę na zadbanie o własne samopoczucie, a kalendarz większości kobiet po brzegi wypełniony jest licznymi obowiązkami. W codziennej rutynie dzień w pełni poświęcony bliskiej osobie jest bezcenny, dlatego 8 marca to niepowtarzalna okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność, zadbać o wspólne relacje i zrezygnować ze standardowych prezentów, od których uginają się sklepowe półki. Warto pamiętać, że czas to wartość, którą nie sposób wycenić i wspólnie celebrować to wyjątkowe święto wszystkich kobiet.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony