Gillette po raz kolejny wspiera świat e-sportu podczas tegorocznego Poznań Game Arena

13. edycja, blisko 75 tysięcy osób, 1500 stanowisk gry, 10 pełnych atrakcji hal zajmujących aż 46 tysięcy metrów kwadratowych. 3 dni najważniejszych targów gamingowych w Polsce relacjonowane przez 850 akredytowanych dziennikarzy i twórców internetowych. I po raz 1. – stoisko Gillette

Poznań Game Arena 2018 to odbywające się w dniach 12-14 października największe i najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej targi gier komputerowych oraz rozrywki multimedialnej. Organizowane od 2004 roku wydarzenie przyciąga co roku większą liczbę wystawców, influencerów oraz zafascynowanych światem gier gości, głodnych informacji na temat najnowszych technologii, trendów i cyfrowych możliwości.

Gillette swoją obecnością wesprze ESL Mistrzostwa Polski i pojawi się ze swoim stoiskiem w 5 pawilonie. Korzystając z doświadczenia marki w tego typu wydarzeniach, Gillette przygotowało szeroką gamę atrakcji. Strefa Free2Play oraz quizy i konkursy będą czekały na zapalonych graczy, którzy oprócz nagród rzeczowych będą mogli zdobyć możliwość stoczenia pojedynku 1 na 1 ze znanymi graczami. Odwiedzający będą mogli też skorzystać z darmowych usług barbera, który zadba o ich zarost. Gillette przygotowało również specjalną wystawę, która poprzez prezentację historycznych maszynek, pokazuje jak, dzięki technologii, ewoluowało golenie na przestrzeni ponad stu lat. W pawilonie 5, lider męskiej pielęgnacji będzie także rozdawał chętnym maszynki Mach3 Start, zapewniające komfortowe golenie aż do 15 razy, aby na własnej skórze mogli przekonać się o jakości #nadluzszamete.

Na stoisku Gillette będzie też można spotkać się z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego świata e-sportu, graczami: ArQuelem, DisStreamem, czy Kubonem, trenerem Veggie oraz komentatorami Leo i Avahirem.

Gillette traktuje e-sport na równi z tradycyjnym, analogowym sportem, uważając je za równie wymagające precyzji i codziennych, długotrwałych przygotowań. Potwierdzeniem tego uznania jest fakt, iż to nie pierwszy raz, kiedy Gillette angażuje się w świat e-sportu w Polsce. W gronie sportowców reprezentujących markę znalazł się jeden z najbardziej nagrodzonych graczy League of Legends – Enrique "xPeke" Cedeño Martínez. Gillette swoje stanowisko miał już podczas katowickiego IEM, a wraz z Najostrzejszą Drużyną transmitował rozgrywające się w Los Angeles rozgrywki All-Star. Tym razem, z pełnym zaangażowaniem, pojawi się na poznańskich targach.

Choć większość uczestników wydarzenia jest w wieku od 16 do 29 lat, podczas tych trzech dni każdy, bez względu na rok urodzenia, znajdzie coś dla siebie. Poznań Game Arena to przede wszystkim strefy turniejów e-sportowych, spotkania z gwiazdami, prezentacje najnowszych gier i sprzętów komputerowych oraz do wirtualnej rzeczywistości, ale atrakcje znajdą tu też fani gier retro, czy… dbania o swój wizerunek.

Zapraszamy na stoisko Gillette w pawilonie numer 5. 12-14 października, Poznań Game Arena. Do zobaczenia!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony