Gamingowe słuchawki Plantronics RIG 500 PRO SERIES

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, ogłasza wejście na rynek nowej gamy produktów - RIG 500 PRO Series. Oprócz wysokiej jakości dźwięku i ultralekkiej konstrukcji istotną cechą jest możliwość kontrolowania poziomu głośności bez odrywania rąk od pada.

rig500proRIG 500 PRO Series to pierwsze słuchawki gamingowe z nausznikami o nieszablonowym designie, które posiadają dodatkową wewnętrzną izolację akustyczną w postaci materiału wygłuszającego. Służy on do redukcji zakłóceń, co stwarza idealne warunki dla profesjonalnych użytkowników platform gamingowych.

Rozmiar przetworników wynosi 50 mm, co zapewnia szeroki zakres częstotliwości. Natomiast dwuwarstwowy materiał, z którego wyprodukowane są poduszki zapewnia redukcję hałasu oraz stały komfort nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki.

Model RIG 500 PRO HC jest kompatybilny z PlayStation4 oraz XboxOne. Posiada on funkcję RIG Game Audio Dial. Jest to pokrętło, które łatwo można podłączyć za pomocą złącza jack 3,5 mm do pada. Dzięki niemu można w prosty sposób regulować natężenie dźwięku. Fani konsol mogą teraz dostosowywać głośność nie odrywając rąk od kontrolera. Modele kompatybilne z PC zamiast złącza mają regulator umiejscowiony na przewodzie.

„Nowe RIG 500 PRO Series nawiązują designem do RIG 500, jednak dzięki wprowadzeniu kilku detali nabrały nowego charakteru” powiedział Gregory Morquin, Category Business Manager, zajmujący się produktami gamingowymi Plantronics. „Staramy się zaoferować profesjonalnym graczom jak najwięcej udogodnień. Na przykład pierwsze słuchawki przeznaczone do VR, Dolby Atmos® Activation, a teraz również RIG Game Audio Dial dla Xbox One oraz PlayStation4.”

Słuchawki z serii RIG 500 PRO, są dostępne w wersji na konsole, PC oraz Esports. Poniżej znajdują się ich najważniejsze parametry:

 • 50 mm przetworniki, zapewniające szeroki zakres częstotliwości
 • Możliwość natychmiastowego wyciszenia urządzenia
 • Odpinane przewody audio, które mogą być z łatwością wymienione
 • Wewnętrzna część nauszników może być pokryta pojedynczą warstwą materiału dla zapewnienia maksymalnej przepuszczalności powietrza lub podwójną, która gwarantuje komfort oraz eliminację dźwięków pochodzących z otoczenia
 • Możliwość przyłączenia mikrofonu boom
 • Izolacja akustyczna redukuje zakłócenia
 • RIG Game Audio Dial pozwala na regulację głośności dźwięku bez zdejmowania rąk z kontrolera – modele dla Xbox One oraz PS4
 • Regulator natężenia dźwięku umiejscowiony na przewodzie – występuje w modelach dla PC
 • Możliwość odblokowania opcji naturalnego, przestrzennego dźwięku w 3D, poprzez wykupienie kodu aktywującego Dolby Atmos

 

Cena sugerowana oraz dostępność

 

RIG 500 PRO Series dla Xbox One, PlayStation4 i Windows 10 są już dostępne na Plantronics.com i u wybranych dystrybutorów.

 • RIG 500 PRO HC, dla PS4 oraz Xbox One: 339 PLN
 • RIG 500 PRO dla PC: 419 PLN
 • RIG 500 PRO Esports Edition, odlewane pod ciśnieniem, metalowe obramowanie oraz pałąk gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne : 649 PLN

Więcej informacji na temat specyfikacji i dostępnych modeli na stronie: www.plantronics.com

O Plantronics

 

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

Bluetooth jest znakiem towarowym należącym do Bluetooth SIG, Inc. a używanie go przez firmę Plantronics, Inc. odbywa się na zasadzie licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe należą do ich właścicieli

Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony