SENNHEISER AMBEO SMART HEADSET

Inteligentny zestaw słuchawkowy Sennheiser AMBEO SMART HEADSET, nagrywający trójwymiarowy dźwięk, jest już dostępny w Polsce. Słuchawki, wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, umożliwiają zapisywanie dźwięku w dokładnie taki sposób, w jaki słyszy go nagrywający. AMBEO SMART HEADSET jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS.

ambeo_smart_headset

AMBEO SMART HEADSET to pierwszy na świecie intuicyjny, kompaktowy i mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D. Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowe mikrofony, które wychwytują dźwięki otoczenia w taki sam sposób, jak ludzkie uszy, dzięki czemu są idealnym narzędziem dla każdego, kto chce tworzyć wideo z niesamowicie realistycznym dźwiękiem.

„Korzystając z AMBEO SMART HEADSET możemy użyć kamery w naszym urządzeniu iOS do zarejestrowania, doświadczenia i przeżycia takiego samego połączenia trójwymiarowego dźwięku z 180° perspektywą wzrokową, do której my, jako ludzie, jesteśmy przyzwyczajeni w postrzeganiu otaczającego nas świata” – wyjaśnia Dr Andreas Sennheiser, Dyrektor Generalny firmy Sennheiser.

Idealne uzupełnienie urządzeń z iOS

Pełna kompatybilność między zestawem słuchawkowym, a produktami firmy Apple jest możliwa dzięki zastosowaniu certyfikowanego złącza Lighting. Pozwala to na tworzenie znakomitych materiałów z trójwymiarową fonią przy użyciu takich urządzeń, jak iPhone lub iPad. Poza wiernym i klarownym brzmieniem nagrań, AMBEO SMART HEADSET oferuje użytkownikom wszystkie funkcje inteligentnego zestawu słuchawkowego, takie jak odbieranie połączeń czy sterowanie głosem.

Zarejestruj dźwięk takim, jaki jest

Aby nagrać trójwymiarowy dźwięk wystarczy użyć AMBEO SMART HEADSET podczas korzystania ze standardowej aplikacji Camera App, dostępnej w systemach iOS. Doskonała współpraca zestawu z oprogramowaniem umożliwi uwiecznienie idealnie przestrzennego brzmienia zarówno podczas nagrywania spokojnych dźwięków otoczenia w trakcie wycieczki, jak i dynamicznych występów muzycznych. Nagrany za pomocą AMBEO trójwymiarowy dźwięk można się zanurzyć, używając dowolnej pary słuchawek stereo, dzięki czemu oglądający odnosi wrażenie bycia w samym centrum wydarzeń, niezależnie od miejsca nagrania. Zestaw słuchawkowy współpracuje również z innymi aplikacjami nagrywającymi dźwięk stereo.

Balans między muzyką a otoczeniem

Wbudowane mikrofony zapewniają wykorzystanie funkcji odsłuchu transparentnego, polegającego na zachowaniu optymalnego balansu między dźwiękami z otoczenia, a muzyką. AMBEO SMART HEADSET jest idealnym rozwiązaniem dla fanów aktywności fizycznych, a także wszystkich, którzy chcą słyszeć to, co dzieje się dookoła, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Zestaw umożliwia również całkowite wyciszenie otoczenia dzięki opcji aktywnego tłumienie hałasu.

Przyjemność z krystalicznie czystego brzmienia

Dzięki współpracy firm Sennheiser i Apogee AMBEO SMART HEADSET dostarcza fantastycznych wrażeń odsłuchowych w czasie odtwarzania ulubionych utworów lub filmów. Technologia niemieckiego producenta została wzbogacona o najwyższej jakości konwerter analogowo-cyfrowy oraz przedwzmacniacz mikrofonowy Apogee, aby wiernie przetworzyć każdy szczegół dźwiękowy.

Ekskluzywna, czarna wersja słuchawek w salonach Apple

AMBEO SMART HEADSET w ekskluzywnej, czarnej stylistyce jest dostępny w sprzedaży na wyłączność na stronie apple.com, a także w sklepach stacjonarnych Apple na terenie Europy w cenie 299 euro.

Oryginalna, biała wersja kolorystyczna jest dostępna na stronie sennheiser.pl w cenie 1299 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony