W Cinema City spotkaj Mikołaja i wygraj wycieczkę do Londynu

W Cinema City prawdziwego Mikołaja zobaczysz nie tylko na dużym ekranie! Z okazji Mikołajek na najmłodszych widzów czekają nie lada niespodzianki! Na spotkanie z prawdziwym Mikołajem z brodą i worem prezentów oraz z ulubionymi dziecięcymi bohaterami filmowymi m.in. misiem Paddingtonem, Muminkami i Barbie zapraszamy już w środę 6 grudnia. Po pełnych radości seansach dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursie i wygrać weekend w Londynie śladami misia Paddingtona oraz wiele innych nagród. Więcej informacji na www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki.

paddington 2W Cinema City najmłodsi widzowie spędzą naprawdę niezapomniane Mikołajki. Nie tylko będą miały okazję spotkać się z prawdziwym Mikołajem i osobiście poprosić go o wymarzone prezenty pod choinkę, ale także obejrzeć przedpremierowo 3 fantastyczne filmy:

  • „Paddington 2” o ich ulubionym misiu o twarzy twardziela i wielkim sercu,
  • „Magiczna zima Muminków” o tym, jak Muminki przeżywają swoją wyjątkową - bo pierwszą - zimę oraz
  • „Mikołaj i spółka” - pełną magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręconą komedię familijną, którą wyreżyserował autor hitu: „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.

Ponadto dzieci będą mogły wybrać się także na inne filmy emitowane tego dnia specjalnie dla nich: „Coco”, „Pierwsza Gwiazdka”, „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy”, „Kumple z dżungli” i „Mikołaj w każdym z nas”.

Co najważniejsze, w Mikołajki startuje „paddingtonowy” konkurs, w którym główną nagrodą jest weekend w Londynie i wędrówka śladami pogodnego misia, którego ludzie znaleźli niegdyś na londyńskim dworcu. Do wygrania są także tablety, smartwatche i płyty DVD z filmem „Paddington”. Wystarczy stworzyć dowolną techniką portret Paddingtona, sfotografować go i przesłać, klikając na stronę www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki. Konkurs potrwa do końca grudnia.

Bilety na najfajniejszą, mikołajkową imprezę w mieście są już dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema-city.pl. Pokazy filmowe odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w całej Polsce.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony