ASUS przedstawia nowy niewielki projektor

Firma ASUS wprowadza do oferty projektor o niezwykle krótkim rzucie. Kompaktowy model P3E zapewnia rozdzielczość obrazu WXGA (1280x800) o jasności do 800 lumenów. Rzutnik jest bardzo lekki, niewiele większy niż opakowanie na płytę CD i z łatwością zmieścimy go w podręcznej torbie. Otrzymał nagrodą Good Design 2015 za wydajność i mobilność.

rzutnik asusJasny, ostry obraz

ASUS P3E posiada źródło światła o jasności 800 lumenów i oferuje szeroką przestrzeń barw (100% NTSC). Wyświetla obraz o rozdzielczości WXGA 1280x800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin, co oznacza brak konieczności wymiany żarówek i wymierną dla użytkownika oszczędność.

Lekki i przenośny

Niezwykle smukły i kompaktowy projektor P3E waży jedynie 550g i mierzy 153,5 x 43 x 131,2mm – jego rozmiar zbliżony jest do opakowania na płytę CD. Podobnie jak inne projektory firmy ASUS, model P3E działa z większością zasilaczy do notebooków ASUS[1]. Pozwala to na ograniczenie bagażu w podróży.

Szybka i wygodna konfiguracja

P3E posiada obiektyw o wyjątkowo krótkim rzucie, który wyświetla ukośnie obrazy mierzące od 25 cali z odległości 0,45m do 200 cali z odległości 3,4m. Użytkownicy mogą zmienić dowolną pionową płaszczyznę w wyświetlacz – to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących prezentacje w małych salach konferencyjnych i innych miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Opuszczana podpórka pozwala na szybkie dostosowanie wysokości, o wiele sprawniejsze niż w przypadku tych tradycyjnych, dokręcanych. P3E może być natychmiast włączony lub wyłączony, ponieważ jego źródło światła LED nie musi się rozgrzewać ani stygnąć. Głośnik, wzmocniony przez rozwiązanie ASUS SonicMaster odpowiada za wierny dźwięk, który pozwala poczuć się jak w kinie.

Szerokie możliwości połączeń

ASUS P3E wyposażony jest w porty HDMI/MHL i VGA, zapewniające maksymalną zgodność z urządzeniami zewnętrznymi. Użytkownicy mogą łatwo podłączyć projektor P3E do komputerów PC, notebooków, urządzeń mobilnych i innych źródeł multimediów.

P3E doładowuje również urządzenia kompatybilne z technologią MHL, jednocześnie wyświetlając ich treści. Użytkownicy nie muszą się już martwić o ewentualne rozładowanie baterii urządzenia mobilnego w trakcie prezentacji.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Projektor ASUS P3B jest dostępny w Polsce w orientacyjnej cenie 2469,00 pln.

SPECYFIKACJA

Technologia wyświetlania

DLP

Rozdzielczość natywna

1280 x 800 (WXGA)

Format obrazu

16:9
4:3
16:10

Jasność

800 lm

Kontrast

100 000:1

Wielkość rzutowanego obrazu

25" - 200"

Minimalna odległość projekcji

0,4 m

Żywotność lampy

30 000 h (tryb normalny)

Złącza wejścia / wyjścia

USB 2.0 - 1 szt.
VGA in (D-sub) - 1 szt.
AC in (wejście zasilania) - 1 szt.
HDMI/MHL - 1 szt.
Wyjście audio - 1 szt.

3D Ready

Tak

Łączność bezprzewodowa

Nie

Głośniki

Tak

Głośność pracy (w trybie standardowym)

32 dB

Pobór mocy podczas pracy

65 W

Pobór mocy podczas spoczynku

< 0.5 W

Wysokość

43 mm

Szerokość

154 mm

Głębokość

131 mm

Waga

0,6 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego‎ (Keystone)

Dołączone akcesoria

Kabel HDMI
Etui na projektor
Instrukcja szybkiego uruchomienia
Pilot
Zasilacz
Kabel zasilający

Gwarancja

24 miesiące (gwarancja producenta)[1] Kompatybilność zasilacza może zostać zmieniona bez uprzedniej informacji. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym biurem ASUS.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony