Audio Video Show z kolejnym rekordem

Na 42 dni przed rozpoczęciem Audio Video Show 2017 – największych w Polsce targów sprzętu audio i video, pobity został zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski - zarezerwowano aż 168 sal prezentacyjnych oraz 35 stoisk. To największe tego typu wydarzenie w Polsce i drugie co do wielkości w Europie.

audio_video_showTegorocznym rekordem targów Audio Video Show jest również liczba 155 wystawców. W czasie wydarzenia nie zabraknie popularnych producentów, jak Samsung, Sony, Panasonic, czy Philips. W dniach 17-19 listopada na targach zostanie zaprezentowany także sprzęt ekskluzywnych marek jak B&W, McIntosh czy Bang & Olufsen. Ponadto, w salach stadionu PGE Narodowy goście będą mogli zwiedzić największą w Polsce wystawę słuchawek.

„To już piętnasta z rzędu edycja, podczas której pobiliśmy kolejny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. Na przestrzeni 20 lat, Audio Video Show z niewielkiego lokalnego wydarzenia, urosło do miana drugiej największej imprezy tego typu w Europie. Nieustannie dążymy do tego, aby targi były coraz bardziej atrakcyjne pod względem prezentowanych produktów i zaplanowanych atrakcji” - powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

W luksusowych salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego zostanie pokazany sprzęt z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający zobaczą zarówno mobilny sprzęt do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video o wartości kilkuset tysięcy.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.

Audio Video Show - to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony