Przyjemność bez ograniczeń!

Klimat jest idealny… Dobrze rozegrana gra wstępna zapowiada gorącą noc. Do pełni szczęścia potrzebujecie już tylko…

…no właśnie – i tu może pojawić się problem. Niby doskonale znasz potrzeby swojej partnerki i każdy, wrażliwy nawet na najmniejsze muśnięcie punkt na jej ciele, wydaje Ci się, że jest idealnie, a po raz kolejny okazuje się, że jednak nie do końca… Ta sytuacja staje się coraz mniej komfortowa dla obojga z Was. A wszystko to przez podrażnienia miejsc intymnych oraz alergia, jakie pojawiają się w trakcie i po stosunku, u Twojej partnerki.

Swędzenie, pieczenie, suchość czy zaczerwienia mogą skutecznie zmniejszyć popęd seksualny, a w dłuższym okresie nawet zniechęcić ją do uprawiania seksu. Co więc zrobić, aby poczuła się bezpiecznie podczas intymnych kontaktów i bez obaw mogła oddać się emocjom i przyjemności jaką daje seks? Tym bardziej, jeśli nie chcecie rezygnować z prezerwatyw.

Mamy na to sposób… Na rynku pojawił się nowy Intymny żel nawilżający Unimil®Crystal - Naturalna Ochrona stworzony specjalnie dla kobiet o wrażliwych miejscach intymnych. Jego wyjątkowa formuła, zmniejsza ryzyko alergii i podrażnień, co pozwoli jej czuć się nie tylko swobodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Żel zawiera naturalne składniki, neutralne pH i nie posiada konserwantów, dzięki czemu jest bardzo przyjazny dla błon śluzowych ścianek pochwy. Oprócz właściwości łagodzących niepożądane objawy, silnie nawilża co jeszcze zwiększa poczucie komfortu podczas stosunku. Unimil®Crystal - Naturalna Ochrona jest dostępny w poręcznej plastikowej buteleczce z dozownikiem, co pozwala na jego szybkie zastosowanie. Warto mieć go zawsze pod ręką ;).

Sugerowana cena detaliczna: 13,99 zł.

Więcej informacji na: www.unimil.com.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony