„Bodyguard Zawodowiec ”

„Bodyguard Zawodowiec” to trzymająca w napięciu do ostatniej sekundy komedia na śmierć i życie, z dziesiątkami atrakcji i zwrotów akcji. Fantastycznej zabawy dostarczą największe hollywoodzkie gwiazdy: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek i Gary Oldman. Chcesz poczuć maksimum emocji i przeżyć seans kinowy pełen ekstremalnych wrażeń? Przyjdź do sali ŠKODA 4DX®, gdzie rewolucyjna technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, sprawi, że naprawdę poczujesz, co czuje bodyguard w trakcie największej strzelaniny. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

bodyguard_zawodowiecMichael Bryce (Ryan Reynolds) to najlepszy ochroniarz na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli on cię chroni, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego… Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu. Szykuje się naprawdę trzymające w napięciu, wystrzałowe kino drogi, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone!

Chcesz znaleźć się w środku filmowej akcji, pełnej scen walk i pościgów? Wybierz seans w sali ŠKODA 4DX® w nowoczesnej technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i potęguje wrażenia filmowe. Widzowie fizycznie odczuwają np. wiatr, mgłę, błyski piorunów, krople wody, stroboskopy, wibracje czy różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji. Fantastyczna choreografia scen walk, wysokooktanowe pościgi samochodowe, a nawet motorówki wykonujące szalone piruety po kanałach Amsterdamu sprawią, że będziecie szukać szczęki na podłodze.

W rolach głównych wystąpiły największe amerykańskie gwiazdy Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson, a w rolach drugoplanowych nominowani do Oscara® Gary Oldman i Salma Hayek oraz wschodząca gwiazda francuskiego kina Elodie Young. Film wyreżyserował Patrick Hughes.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony