WŁĄCZ SIĘ DO #AKCJA4DX I WYGRAJ SMARTFONA! KONKURS CINEMA CITY

Żądny mocnych wrażeń? Poczuj akcję wszystkimi zmysłami dzięki technologii 4DX®! Przyjdź do sali ŠKODA 4DX®, obejrzyj film, a potem podziel się wrażeniami na Instagramie. Co weekend do wygrania 5 smartfonów nowej generacji ASUS Zenfone 3 MAX. Dostarcz sobie niezapomnianych przeżyć i wygraj! Konkurs trwa do 7 maja.

wygraj smartfonChcesz zanurzyć się w futurystycznej cyber rzeczywistości „Ghost in the Shell” jak Major grana przez Scarlett Johansson lub wystartować w mrożącym krew w żyłach wyścigu samochodowym razem z Vinem Dieselem i gangiem „Szybkich i wściekłych 8”? A może wolisz wejść do świata bajki i poczuć, jak Piękna wiruje w tańcu z Bestią lub wstąpić do paczki nie z tego świata „Strażników Galaktyki 2” i uczestniczyć w ich kosmicznych przygodach?

Usiądź w wygodnym fotelu i daj się ponieść akcji! #akcja4DX to mega wyzwanie dla miłośników ekstremalnych wrażeń, których doświadczysz dzięki technologii 4DX. Przyjdź do Cinema City, obejrzyj film w sali ŠKODA 4DX, nagraj film, w którym opowiesz o swoich wrażeniach i wrzuć go na swój profil na Instagramie z hashtagiem #akcja4DX jako film publiczny. Nagranie powinno być zrealizowane w kinie Cinema City z widocznym logo ŠKODA 4DX na przynajmniej części nagrania. Przez najbliższe 3 weekendy, w każdym Cinema City, w którym jest sala ŠKODA 4DX, możesz wygrać jeden z 5 zaawansowanych technologicznie smartfonów ASUS Zenfone 3 MAX. Przygotuj się na mega emocje!

Rewolucyjna technologia 4DX daje możliwość przeżycia filmu wszystkimi zmysłami i fizycznie odczuć np. wiatr, mgłę, błyski piorunów, krople wody czy zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami w filmie, przenoszą w środek akcji, dzięki czemu widz może poczuć się jak kierowca podczas szaleńczego pościgu czy uczestnik niebezpiecznej strzelaniny. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony