Ósma część „Szybkich i Wściekłych” w Cinema City

Zapnij pasy i wjedź z impetem do świata „Szybkich i wściekłych 8”. Dzięki realistycznej technologii IMAX® sala kinowa przemieni się w ulice światowych metropolii, a ty wystartujesz w prawdziwie mrożącym krew w żyłach wyścigu. Z kolei technologia 4DX® zamieni kinowy fotel w siedzenie wyścigowego auta - lepiej zapnij pasy! Premiera filmu już w piątek 21 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

ff8_imax_plakat„Szybcy i wściekli” się nudzą. Dom (Vin Diesel) cieszy się miesiącem miodowym, reszcie ekipy także udało się znaleźć namiastkę normalnego życia. I właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (w tej roli Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliście dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa, „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos.

Myślałeś, że to będzie tylko uliczny pościg?

„Szybcy i wściekli 8” to prawdziwa petarda. Daj się wciągnąć w wir zawrotnej akcji i obejrzyj film na gigantycznych ekranach w kinach IMAX, lub wrzuć wyższy bieg i przenieś się w sam środek filmowej rzeczywistości dzięki rewolucyjnej, oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX. Przygotuj się na niebotycznie wysoki poziom adrenaliny, kiedy niszczące wszystko na swojej drodze, wielkie metalowe wahadło przebije się przez ekran, a cała kinowa sala zatrzęsie się od odgłosów rozbijających się o siebie luksusowych aut. Poczuj narastające wibracje hiperprzyspieszenia i silny podmuch wiatru uderzającego Cię podczas gwałtownego wymijania monstrualnych pojazdów. Ruchome fotele 4DX będą ślizgać się po tafli arktycznego lodu, kiedy w pościg za Tobą ruszy… torpeda?

W filmie wystąpią znani i lubiani bohaterowie z poprzednich części m.in. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Elsa Pataky, Tyrese Gibson, Helen Mirren, Charlize Theron. Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray.

„Szybkich i wściekłych 8” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w wersji IMAX w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w Salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony