G-SHOCK w nowej skórze

Solidny, wytrzymały, okuty stalą, a w dodatku oprawiony twardą, innowacyjną skórą – taki jest nowy G-SHOCK G-STEEL. Zegarek to kolejny ukłon japońskiej technologii w kierunku ulepszeń, które sprawią, że czasomierz prześcignie dotychczasowe standardy i stanie się jeszcze bardziej perfekcyjny. Tym razem inżynierowie skupili swoje siły wokół pracy nad udoskonaleniem skórzanego paska, tak aby styl i efektowność szły w parze z charakterystyczną dla G-SHOCK wytrzymałością.

Aby osiągnąć zamierzony cel, pasek skonstruowano z trzech nałożonych na siebie struktur – wewnętrznej, zewnętrznej oraz środkowej. Środkową stanowi warstwa poliuretanowa, którą z każdej strony pokrywa twarda skóra. Taka budowa gwarantuje nowy wymiar ochrony, odporność na otarcia, zadrapania, pęknięcia i wszelkie urazy mechaniczne. Co więcej, w przeciwieństwie to tradycyjnych skórzanych pasków ten jest również wodoodporny. Celem sprawdzenia wytrzymałości nowego projektu, marka poddała model szeregowi testów mechanicznych  jak otarcia, zadrapania czy styczność z piachem, które potwierdziły wyjątkową jakość nowej konstrukcji. W połączeniu ze stalową kopertą, inżynierowie stworzyli nie tylko wytrzymały od A do Z zegarek, ale także niezwykle efektowny, odbiegający stylem od większości dostępnych na rynku czasomierzy G-SHOCK.


 

Wytrzymałość i design to jedna strona nowego G-STEEL. Drugą jest funkcjonalność, z której słynie marka. Zegarek posiada opracowaną przez Casio technologię Tough Solar - ładowanie energią słoneczną wraz ze wskaźnikiem naładowania. Przy przekraczaniu stref czasowych wystarczy jeden przycisk, aby zegarek nastawił się samodzielnie, a wszystko dzięki funkcji Wave Ceptor. Podświetlenie typu Full-Auto Led aktywuje się automatycznie gdy w otoczeniu jest zbyt mało światła. Opcję czasu światowego docenią w G-STEEL osoby często podróżujące, a zapominalskim z pewnością przyda się automatyczny kalendarz i 5 alarmów dziennych. Stoper, timer i wodoszczelność 200m to standardowy pakiet, który cechuje każdy zegarek G-SHOCK – również ten.

Nowa kolekcja G-SHOCK G-STEEL dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: GST-W120L-1AER na czarnym pasku z ze stalową kopertą w kolorze różowego złota, GST-W120L-1BER na beżowym pasku ze stalową kopertą pokrytą czarnym PVD oraz GST-W130L-1AER na brązowym pasku ze stalową kopertą. Cena prezentowanych zegarków : 1590zł. Więcej informacji na oficjalnej stronie zibi.pl/G-SHOCK

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony