Premiera „Kong: Wyspa czaszki” w Cinema City

Czy mityczny King Kong istnieje tylko w filmie? Grupa naukowców przekonuje się, że nie! Po przybyciu na tajemniczą wyspę na Pacyfiku muszą stanąć twarzą w twarz z wielką małpą i innymi potworami oraz… wygrać z nimi walkę. Jeśli chcesz przeżyć mrożące krew w żyłach przygody, zobacz film „Kong: Wyspa czaszki” na gigantycznym ekranie IMAX w wersji 3D lub w sali ŠKODA 4DX. Premiera filmu już 10 marca. Bilety można kupić w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

kongDodatkowo Cinema City organizuje dla fanów Konga wyjątkową niespodziankę! W każdym kinie IMAX na 500 pierwszych osób, które pojawią się z ważnym biletem na seansie filmu „Kong: Wyspa czaszki”, będą czekały wyjątkowe, limitowane plakaty z Kongiem! Akcja trwa od 10 marca do wyczerpania zapasów.

Grupa badaczy przybywa na tajemniczą wyspę, gdzie mity łączą się z nauką. Nie wiedzą, że wkraczają na teren Konga - tutejszego króla i boga wyspy. Ich misja przemienia się w ostateczną walkę o przetrwanie, w której muszą się zmierzyć z gigantycznymi pająkami i latającymi stworami. Co więcej, pod ziemią żyją diabły - czaszkołazy. Czy ludzie wygrają walkę o życie?

- To niesamowicie wciągający film. Kong został przez nas stworzony na nowo. Jakby mit stał się rzeczywistością. Kong mierzy ponad 30 metrów i jest prawdziwą bestią, jeśli mówimy o jego wielkości, wadze i możliwościach. Dlatego ten film najlepiej zobaczyć w IMAX – mówi aktor Tom Hiddleston. Z kolei reżyser Jordan Vogt - Roberts dodaje - Film w wersji IMAX przenosi widza na kompletnie wyższy poziom. Można wręcz się zatracić. A aktorka Brie Larson podsumowuje: To wyjątkowa historia o człowieku przeciwko naturze.[i]

W filmie wystąpili m.in. Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, Corey Hawkins, John Goodman. Za reżyserię odpowiada Jordan Vogt - Roberts.

Jeśli chcesz zobaczyć spektakularne efekty specjalne, sceny pojedynków z potworami tak wielkimi, że wychodzą z ekranu kinowego lub spojrzeć prosto w oczy mitycznemu Kongowi, Cinema City zaprasza na pokazy na gigantycznych ekranach IMAX w wersji 3D.

Z kolei wielbiciele naprawdę ostrych wrażeń będą zachwyceni odbiorem filmu w salach ŠKODA 4DX. Dzięki rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, widzowie fizycznie poczują np. wiatr, krople wody lub zapach dżungli. Z kolei ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania są doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie i powodują, że widzowie mogą przenieść się w sam środek akcji i uczestniczyć w walce z Kongiem!

„Kong: Wyspę Czaszki” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w technologii IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, oraz w wersji 4DX w kinach: Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited


[i] Źródło: YouTube.com https://www.youtube.com/watch?v=YfpuzVEaFYM

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony