Napisz życzenia i wygraj piwo!

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, a co za tym idzie – również czas rozterek, co kupić bliskiej osobie, by sprawić jej największą radość. Benicio del Toro, światowej sławy aktor i producent filmowy w najnowszej kampanii marki Heineken już wie, jaki jest ten najlepszy i niepowtarzalny prezent. Dzięki najnowszej, świątecznej akcji, każdy może być jak Benicio i cieszyć się z najbardziej trafionych podarunków!

hainekenCzas świętować!

Nadszedł czas świętowania. W najnowszej reklamie, Benicio del Toro opowiada o wyjątkowym dla niego okresie świątecznym i pokazuje, jak cieszyć się z prezentów, które nie zawsze są trafione. Sweter w śnieżynki czy mikser nie do końca są tymi wymarzonymi? Na szczęście Benicio znalazł idealne rozwiązanie i sam zadbał o najlepszy prezent. W tym roku Ty też możesz zapomnieć o świątecznych rozterkach i zaskoczyć bliską Ci osobę wyjątkowym podarunkiem. W najnowszej akcji marka Heineken pomyślała zarówno o Tobie, jak i Twoich bliskich.

Świąteczna niespodzianka

Od 24 listopada wystarczy wejść na stronę www.heineken.com.pl i napisać oryginalne życzenia dla swojego znajomego, przyjaciela czy członka rodziny. Życzyć możesz wszystkiego:
od spełnienia najskrytszych marzeń, przez nieustannie wypchany portfel, po przeżycie filmowej miłości. Heineken codziennie rozdaje aż 100 wyjątkowych zestawów piwa, aby nieudane prezenty już nigdy nie trafiły w ręce bliskich. Marka dobrze wie, że nie ma nic lepszego, jak wspólne świętowanie, dlatego każdego dnia obdaruje zarówno adresata życzeń, jak i osobę, która je napisała, doceniając jej kreatywność i pamięć o najbliższych. Aby sprawić przyjemność swoim znajomym, czasem wystarczy jedynie mały, pomysłowy gest.

Najlepszy prezent w zasięgu ręki

Świąteczna odsłona Heinekena zawitała również do punktów sprzedaży. Dzięki dedykowanym materiałom promocyjnym oraz limitowanej edycji świątecznych opakowań piwa Heineken, teraz każdy może zapewnić bliskim najlepszy prezent.

Więcej o akcji na:

https://vimeo.com/193028708

www.heineken.com.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony