Kolekcjonerskie plakaty Doktor Strange dla widzów IMAX®

Prawdziwi fani komiksów muszą mieć w sobie coś z superbohaterów – a tym czymś powinno bez wątpienia być…. błyskawiczne działanie. 26 października na ekrany IMAX® wchodzi Doctor Strange z imperium Marvela, a pierwszych 600 widzów, którzy przyjdą na seanse otrzyma wyjątkowy plakat z limitowanej edycji do swojej kolekcji. Bilety na seanse w kinach IMAX® na www.cinema-city.pl

Wielbiciele uniwersum Marvela zobaczyli już na wielkim ekranie wielu z ich ulubionych superbohaterów i złoczyńców, aż wreszcie Najwyższy Czarnoksiężnik (Sorcerer Supreme) we własnej osobie, Doktor Strange, jest gotowy do dołączenia do filmowej plejady z udziałem Iron Mana i Avengers.

Doktor Strange jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Głównym bohaterem jest znany genialny, ale egoistyczny chirurg, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi i jak na superbohatera przystało, walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

Podobnie jak w komiksie, Doktor Strange porusza się w równoległych wymiarach, co idealnie odzwierciedla wersja filmu poddana remasteringowi cyfrowemu IMAX DMR® specjalnie na potrzeby projekcji w kinach IMAX®. Każdy element widoczny na gigantyczny, posrebrzanym ekranie oraz sekwencje wsparte efektami specjalnymi, w sposób niespotykany oddają magię Najwyższego Czarnoksiężnika i wciągają widza w sam środek akcji. Całość daje efekt kalejdoskopu na granicy psychodelicznych wizji i snu.

W filmie występują: posiadacz statuetki Emmy za role w serialu Sherlock (2010) - Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange, partnerujący Angelinie Jolie w Salt - Chiwetelu Ejiofor, genialny w filmie Polowanie - Mads Mikkelsen oraz aktorki, których nie trzeba przedstawiać -

Rachel McAdams i Tilda Swinton.

Film Doktor Strange od 26 października w kinach IMAX® 3D (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin)  oraz wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony