600 nagród gwarantowanych w promocji „Pasja Bridgestone”

Już 1 października rusza zimowa kampania promocyjna „Pasja Bridgestone”. Do wygrania jest aż 600 nagród, wśród których znalazły się między innymi: narty, kurtki oraz gogle narciarskie, a także vouchery na opony letnie z terminem realizacji w 2016 roku. Akcja potrwa do 17 listopada br.

pasja_bridgestoneZasady udziału w promocji są bardzo proste. Aby się do niej przyłączyć, wystarczy zakupić 4 opony zimowe Bridgestone, zarejestrować się na stronie www.pasjabridgestone.pl, dołączyć dowód zakupu oraz odpowiedzieć na krótkie pytania quizowe.

Leader światowego rynku opon zadbał o swoich klientów zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Uczestnicy akcji będą mogli wygrać: 50 kompletów nart o wartości 2000 zł, 50 kurtek zimowych o wartości 500 zł, 200 par gogli o wartości 100 zł oraz 300 bonów zakupowych uprawniających do otrzymania zwrotu kwoty 200 zł – w przypadku zakupu kompletu letnich opon Bridgestone. Łączna wartość puli nagród to 205 000 zł (brutto).

Vouchery na zakup sprzętu narciarskiego będą realizowane w sklepie stacjonarnym oraz internetowym SkiTeam do 29 lutego 2016 roku, natomiast termin realizacji kuponów na opony letnie to 30 czerwca 2016 roku.

„Pasja Bridgestone” to promocja, która odwołuje się do pozytywnych emocji, jakie towarzyszą fanom sportu. Firmie zależy na budowaniu skojarzeń z pasją, siłą, wytrzymałością i precyzją w działaniu, co podkreśla kluczowe parametry technologiczne opon Bridgestone.

Rejestracji na stronie można dokonać za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera stacjonarnego. Dowód zakupu 4 wybranych opon Bridgestone najlepiej przesłać w formie fotografii lub zeskanowanego dokumentu.

Szczegółowe informacje na temat zasad promocji oraz jej regulamin znajdują się na stronie www.pasjabridgestone.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony