Volvo FMX wystawia na próbę nerwy prezesa Volvo Trucks

Dawno temu budowniczowie mostu podczas pierwszego próbnego przejazdu po gotowej konstrukcji stali pod mostem. Do starej dobrej tradycji postanowił wrócić prezes Volvo Trucks Claes Nilsson przedstawiając  nowe Volvo FMX. Prezentując wytrzymałość nowego pojazdu testuje również własną odwagę i trzeba przyznać, że ma gość wielkie… nerwy.

Nowy Volvo FMX to połącznie wytrzymałość, praktyczności i komfortu.  To nowoczesny budowlany samochód ciężarowy, pełen innowacyjnych rozwiązań i przełomowych cech.


Jednak dla tego typu pojazdów  najważniejsze cechy to wytrzymałość i niezawodność.  Cechy te postanowił osobiście sprawdzić prezes Volvo Trucks Claes Nilsson:

 

Prezesowi gratulujemy udanej konstrukcji i stalowych nerwów.

Volvo od dłuższego czasu prezentuje swoje samochody ciężarowe w nietypowy sposób, ale tym razem prezes całkiem „odleciał”.

Wracając na ziemie warto zajrzeć do środka Volvo FMX. Osoby posiadające starsze samochody osobowe mogą poczuć ukucie zazdrości.


Wnętrze kabiny ma dostarczyć maksymalnego komfortu pracy i bardziej przypomina wnętrze ciągnika siodłowego niż samochodu budowlanego, ale jak powiedział projektant elementów zewnętrznych Volvo Trucks Asok George:

„Oczywiście, w terenie będzie strasznie brudno. Ale uważam, że to tylko zwiększy atrakcyjność tego samochodu ciężarowego. To tak jak z dżinsami – im więcej ich używasz, tym lepiej wyglądają.”

Dla nas to jak off-road w wydaniu heavy duty.


 

Na koniec  pozwolimy sobie dodać z naszej strony:

„Właścicieli samochodów innych marek przestrzegamy przed naśladownictwem”

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony