Orły 2013 nagroda dla Agnieszki Grochowskiej!

Trzeba napisać, że Agnieszka Grochowska jest laureatką nagrody Orły 2013. Dlaczego trzeba? Dlatego, że inni o tym nie piszą! A oto przykłady z gazety.pl, onet.pl, money.pl automatycznie w wiadomościach Google też nie ma takiej informacji.

"Aktor Maciej Stuhr odebrał nagrodę Orła 2013 w kategorii "Główna rola męska" za rolę w filmie "Pokłosie". Uroczysta gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2013 odbyła się w Teatrze Narodowym w Warszawie. Orły to statuetki przyznawane ..."

Orły 2013: Gala rozdania nagród www.money.pl

"Polański, Smarzowski, Stuhr...Znamy laureatów Orłów 2013" - www.gazeta.pl

A na koniec onet.pl, który wspomniał nawet o debiucie prowadzącego ale nie o nagrodzie za rolę kobiecą!

"Obława" triumfowała w trakcie ceremonii wręczenia Orłów 2013 (cztery statuetki). "Drogówka" została uhonorowana dwoma nagrodami - za scenariusz Wojciecha Smarzowskiego i rolę drugoplanową Arkadiusza Jakubika. "Pokłosie" otrzymało dwie nagrody - dla Macieja Stuhra za główną rolę męską oraz za scenografię. Z kolei "Jesteś Bogiem" wyróżniono za najlepszy montaż, a także przyznano filmowi nagrodę publiczności.

Galę poprowadził, debiutujący w tej roli, Arkadiusz Janiczek, ponieważ - jak żartował - "jest podobny do orła". W krótkim filmiku, stylizowanym na film "Obława", dowiedzieliśmy się, dlaczego w roli prowadzącego nie wystąpił Maciej Stuhr. Okazało się, że... "zestarzał się".

Dlatego jako portal dla mężczyzn z ogromną przyjemnością informujemy Agnieszka Grochowska jest laureatką nagrody Orły 2013 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca za film "Bez wstydu". Gratulujemy w imieniu własnym i tych co nie zapomnieli!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony