Romantyczna kąpiel we dwoje

W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało niesłychanego tempa, funkcjonujemy w ogromnym pośpiechu i stresie. Ten nowoczesny styl życia ma duży wpływ na  funkcjonowanie związków. Często jesteśmy w nich razem, ale tak naprawdę żyjemy  obok siebie, nie poświęcamy naszej drugiej połowie wystarczająco dużo czasu i uwagi. Może warto byłoby potraktować zbliżające się Walentynki jako okazję do poprawy jakości bycia razem, do wspólnego przeżycia wyjątkowych chwil?  Świetną okazją do tego jest romantyczna kąpiel we dwoje w wannie marki Kaldewei.

 

Święto zakochanych, które przypada na 14 lutego, na dobre zagościło w naszej  kulturze. Walentynki nie muszą kojarzyć się  jedynie z zakupem czekoladek, serduszek czy kwiatów,  najważniejsze są wspólnie spędzone chwile. Romantyczna kąpiel z ukochaną osobą w blasku świec może być traktowana  jak magiczny rytuał oczyszczenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wymaga czasu i wyciszenia, ale także przestrzeni, w której możemy się sobą nacieszyć w atmosferze bliskości oraz relaksu. Dzięki wannie Kaldewei Ellipso Duo zaproszenie drugiej połówki do celebrowania kąpieli jest proste i naturalne. Eliptyczne kształty wnętrza idealnie współgrają z formą zewnętrzną, dając wrażenie luksusu i ekstrawagancji. Dzięki identycznym oparciom pleców i centralnie umieszczonemu odpływowi jest idealnie przystosowana do relaksującej kąpieli w towarzystwie drugiej osoby, z którą możemy pogrążyć się w inspirującej rozmowie.

Taka wspólna kąpiel nie służy pielęgnowaniu i higienie ciała, nie kąpiemy się razem po to, żeby się umyć. Chodzi w niej  o odświeżanie związku, odnowienie relacji. W wodzie, dzięki naturalnej bliskości, nawiązują się nowe linie porozumienia, dokonuje się odbudowa kontaktów na nowej płaszczyźnie. Gdy do tego dodać przyciemnione światło, świece oraz aromatyczne olejki – odprężenie i odnowienie związku jest łatwe oraz naturalne.

Taka nastrojowa kąpiel w wannie to odskocznia od prozy życia, szansa na odzyskanie kondycji emocjonalnej. To także wprowadzenie się w specyficzny stan transu i oderwania od codziennej rzeczywistości. Odsłaniamy wtedy nie tylko nasze ciała, ale i dusze, a nasze związki odzyskują dawne pokłady zaufania i intymności.

Te efekty możemy jeszcze dodatkowo pogłębić, gdy w kąpieli sięgniemy po hydromasaż. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco i jednocześnie relaksująco. Masujące strumienie oraz bąbelki powietrza pozytywnie stymulują, aktywizują do zabawy, dają apetyt na życie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus. Dzięki swoim wymiarom, płynnie ukształtowanemu, zwężającemu się w nogach wnętrzu, dwuosobowa wanna doskonale nadaje się do zażywania odprężającej kąpieli przez dwie, siedzące obok siebie osoby. W ten sposób  bliskość oraz intymność kontaktu jest jeszcze bardziej intensywna.

Relaksacyjny sposób wykorzystania łazienki to też symbol jej zupełnie nowego zdefiniowania w dzisiejszym świecie. Staje się ona oazą odpoczynku, sposobem na ucieczkę od stresu dnia codziennego, miejscem, w którym możemy pielęgnować nie tylko nasze ciało, ale i duszę.

1 – Wanna Kaldewei Ellipso Duo

Dzięki wannie Kaldewei Ellipso Duo do celebrowania kąpieli możemy zaprosić drugą osobę. Eliptyczne kształty wnętrza idealnie współgrają z formą zewnętrzną, dając wrażenie luksusu i ekstrawagancji. Dzięki identycznym oparciom pleców i centralnie umieszczonemu odpływowi idealnie nadaje się do spędzenia intymnych chwil twarzą w twarz, pozwala na utrzymanie kontaktu wzrokowego, zachęca do rozmowy i miłego flirtu.

2 - Wanna Kaldewei Plaza Duo

Dzięki niezwykle obszernym wymiarom, płynnie ukształtowanemu, zwężającemu się w nogach wnętrzu dwuosobowa wanna doskonale nadaje się do zażywania odprężającej kąpieli przez dwie osoby siedzące obok siebie. W ten sposób  bliskość oraz intymność kontaktu jest jeszcze bardziej intensywna.

3 - Wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus

W systemie hydromasażu Vivo Vario Plus działanie masujące uzyskiwane jest dzięki pracy 26 dysz.  Składa się na to 8 dysz bocznych, 12 dysz w dnie i 4 mikrodysze po stronie pleców i 2 mikrodysze po stronie stóp.

4 - Wanna Kaldewei Punta Duo

Kaldewei Punta Duo to komfortowa wanna narożna o bardzo atrakcyjnym kształcie. Mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych zapewnia użytkownikowi dużo miejsca podczas kąpieli.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony