PATROL jeansy dla mężczyzn

Jeansy są obecne w garderobie każdego mężczyzny. Czujemy się w nich wygodnie  i atrakcyjnie. Wolni i pewni siebie. Niebieskie jeansy podbiły nasze serce również dzięki bardziej pragmatycznym powodom. Są wygodne. Mają wiele kieszeni. Projektanci proponują wiele modeli do danej sylwetki. Można je łączyć dowolnie  w różnych stylizacjach, zależnie od okazji.

Mężczyźni kochają jeansy, na dodatek z wzajemnością. Bywa jednak, że są kupowane  w pośpiechu, bez przekonania, że wybrany model będzie dobrym zakupem, dobranym, podkreślającym walory męskiej sylwetki. Sezon spring / summer 2012 w PATROLU to przede wszystkim jeansy z linii comfort oraz standard.

Linia jeansowa standard to klasyka w wydaniu jeansowym. Prosty, uniwersalny krój  o nogawce, która ma taką samą szerokość na wysokości kolana i łydki. Fason idealny praktycznie dla większości męskich sylwetek. Ważnym jest dobranie odpowiedniego rozmiaru spodni. Rozmiar zbyt duży daje efekt worka - przykrywa dobrą sylwetkę. Noszenie za małych spodni jest z kolei nieeleganckie i sprawia, że całość stylizacji prezentuje się wyjątkowo niekorzystnie. Odpowiednią długość spodni wyznaczy nogawka lekko zakrywająca piętę buta. Podsumowując, linia standard marki PATROL to prosty  i ponadczasowy krój, który cenią mężczyźni.

Linia comfort marki PATROL jest dedykowana mężczyznom o rozbudowanej posturze lub też zwolennikom luźniejszego stylu i swobody. Takie poczucie z pewnością zapewnią nogawki poszerzone w udach oraz podwyższony stan. PATROL comfort to po prostu luz, wygoda i komfort.

Nowością w kolekcji męskiej PATROL na sezon letni są spodnie wykonane z cienkiego jeansu. To spodnie idealne na lato. Zastąpią ulubione klasyczne jeansy. Dedykowane mężczyznom, którzy latem nie rezygnują z długich spodni. Tego typu jeansy są zarazem ultra modnym elementem stylizacji, jak i wspaniałą ulgą w upalne dni.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony