Zegarki TUDOR - królewska dynastia Grantour

Tudor nazwa kojarząca się z królewską dynastią Tudorów rządzącą Anglią w latach 1485-1603 i najsłynniejszym jej przedstawicielem Henrykiem VIII. Tudor to także marka szwajcarskich zegarków.

W 1946 Hans Wilsdorf dyrektor firmy ROLEX powołał nową firmę Tudor Watch Compny i wypuścił pierwszy model nowego zegarka Tudor Oyster Prince. Od 2009 roku TUDOR został Timing Partnerem Porsche Motorsport i wprowadził na rynek sportowe modele Grantour.

W tym roku Tudor nadaje nowy wymiar linii Grantour. Do znanych wcześniej Data Grantour i Grantour Chrono doszedł chronograf Grantour Chrono Fly-Back. Jako pierwszy z wykończeniami z różowego 18 karatowego złota. Zachowano dotychczasowy rozmiar 42mm, stalową polerowaną kopertę o satynowym wykończeniu. Dodano natomiast kilka szczegółów jak znaczniki minut przypominające pasek rozrządu, czerwone wykończenia nawiązujące do sportowego samochodu. Wykończenie z 18 karatowego złotem może dotyczyć koperty, koronki lub bransoletki. Możemy oczywiście wybrać pasek skórzany z dużymi lub mikrootworami. Mechanizm samonakręcający gwarantuje działanie do 42 godzin. Zegarek jest wodoodporny do 150metrów.

Grantour Chrono Fly-Back

Grantour Chrono

Data Grantour

W 2011 roku przy okazji wyścigu Grand Prix na włoskim Mugelo, włoski producent motocykli Ducati i Tudor ogłosili początek współpracy tym razem zegarki będą produkowane pod marką Ducati.

*Artykuł sponsorowany

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony