Classic Lite – streetkulturowo i odważnie!

Jak najbardziej efektownie wkroczyć w nowy sezon? Przebojowo  i… w nowych butach! Najlepiej z kolekcji Reebok Classics! W świecie kultury ulicznej pomogą Ci zaistnieć buty z nowocześniejszej linii Classic Lite! Zobacz, przymierz, a nie rozstaniesz się z nimi już nigdy!

Sezon – wiosna/lato 2011 - otwiera odmieniona, nowoczesna i odważna kolekcja Always Classic! Modele obuwia Reebok zostały uzupełnione lekkimi materiałami. Dzięki temu kolekcja jest synonimem wolności i artystycznego wyzwolenia!

Motorem innowacji jest Swizz Beatz - wszechstronnie utalentowany, kreatywny i znany ze śmiałego przekraczania granic sztuki producent, artysta i projektant, które przenosi swoją fascynację innowacjami, modą, designem, muzyką i sztuką na kolekcję Classics.

Classic Lite

Najważniejszą nowością w kolekcji jest wprowadzenie nowoczesnej linii Classic Lite. Nylonowe cholewki oraz ultralekkie podeszwy 3D Ultralite wykonane z pianki to jej znak rozpoznawczy! Wraz z nimi pojawiły się subtelne detale i jasne błyszczące kolory, które pozwolą Ci odważnie zaistnieć w świecie kultury ulicznej.

Classic Lite uosabia ruchliwość, zwinność i komfort codziennego użytkowania, jakiego oczekuje się od odzieży na ulicę. Zachowuje przy tym wierność dziedzictwu treningowemu i fitnessowemu modeli butów, takich jak np. Reebok Classic Lite Leather Clean Ultralite w wersji damskiej i męskiej.

Classic Lite - kobiecy punkt widzenia

Szalona imprezowiczka, nocna markiza czy fanka graffiti? Niezależnie od tego, którym typem dziewczyny z wielkiego miasta jesteś, w kolekcji Classic Lite znajdziesz coś idealnego dla siebie.

reebokJeśli lubisz detale idealnie skomponowane ze strojem - buty Reebok Classic Lite Leather Clean Ultralite stworzono z myślą o Tobie! Dzięki zastosowaniu w nich wyjątkowej podeszwy w kolorze malibu blue, będziesz mogła śmiało połączyć je ze strojami z kolekcji Reebok! Unikalna podeszwa 3D Ultralite zapewni lekkość i podparcie stopy, a niski profil buta – komfort.

 

reebokChcesz skoncentrować uwagę mężczyzn na swoich nogach? Bądź zauważalna od samych stóp! Pomogą Ci w tym buty Reebok Leather Clean Ultralite z kolekcji Classic Lite w kolorze excellent red. Dzięki unikalnej podeszwie 3D Ultralite zyskasz komfort i podparcie stopy – przydatne przy kolejnych skokach na miasto!

 

Classic Lite – imprezowy typ

reebokSłuchawki, rytm miasta i grupa kumpli, z którymi łączy Cię pasja. To Twój dzień. Czego w nim brakuje? Paszportu do oryginalności! Proponujemy połączenie ponadczasowego wzornictwa, miejskiego stylu i lekkich materiałów – Reebok Classic Lite Leather Clean Ultralite. To nowa odsłona klasycznego buta Classic Leather z wyjątkową podeszwą zewnętrzną 3D Ultralite. Kiedy design wspiera technologia – efekt jest gwarantowany! Świat potrzebuje nowego misgtrza street artu!

 

Buty Reebok Classic Lite Leather Clean Ultralite - 269 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony