Buty marki MAGNANNI - nowość w Da Vinci

W ofercie salonu Da Vinci mieszczącego się przy Al. Szucha 16/44 pojawiła się kolekcja butów marki MAGNANNI. Te doskonałej jakości buty wykonane są tradycyjnymi rzemieślniczymi technikami. Dzięki temu idealnie leżą na stopie - niczym rękawiczka.

MAGNANNI to ręcznie robione buty dla mężczyzn, świadomych stylu i smaku. Mężczyzna wybierający markę MAGNANNI jest otwarty na nowe doświadczenia, ciekawy świata i dynamiczny.

MAGNANNI to firma rodzinna, którą prowadzi już trzecie pokolenie jej założyciela - Sebastiána Blanco Aldomy. Od ponad pięćdziesięciu lat firma mieści się w małym mieście Almensa we wschodniej Hiszpanii, w którym rzemieślnicza produkcja obuwia jest sposobem na życie. Każdy aspekt działalności, w tym projektowanie, zakupy, produkcja i dystrybucja, jest nadzorowany przez członka rodziny. Dzięki temu MAGNANNI konsekwentnie projektuje i produkuje wysokiej jakości obuwie.

Filozofia MAGNANNI oparta jest na trzech podstawowych zasadach: utrzymania ręcznej produkcji obuwia (użycie tradycyjnych rzemieślniczych technik jest obecnie rzadkością w branży), rygorystycznym procesie selekcji jakości skór i materiałów, a także stosowania nowych charakterystyczny wzorów i wykończeń.

MAGNANNI wykorzystuje tzw. bolońskie metody konstrukcji. Zastosowanie tych unikalnych i złożonych technik sprawia, że buty stają się prawdziwą rękawiczką dla stóp. Dzieje się tak ponieważ stopa jest owinięte w skórę o 360 stopni. To sprawia, że buty są niezwykle elastyczne i wygodne już od pierwszego ich założenia.

Styl MAGNANNI jest zarazem klasyczny i współczesny. W oparciu o swoją bogatą historię, marka wprowadza nowatorskie wzorów i wykończeń. Natomiast technika powstawania butów sprawia, że marka śmiało może mówić, że jej buty leżą na stopie jak rękawiczka.

Ceny butów: casualowe 990 zł, półbuty 1250 zł, półbuty ze skóry cordovan (vide koniec informacji) 2500 zł. Buty dostępne są w salonie da Vinci w Warszawie przy Al. Szucha 16 lok. 44. Stanowią uzupełnienie kolekcji koszul męskich i damskich, garniturów oraz dodatków.

Więcej modeli butów: www.magnanni.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony