Patent na siedem - kolekcja obuwia podwyższającego dla mężczyzn

Eleganckie, casualowe, na wielkie wyjścia, na co dzień… i z wartością dodaną - buty podwyższające dla mężczyzn. Marka Conhpol przedstawia kolekcję, która łączy najnowszą technologię z obuwiem zaprojektowanym zgodnie z bieżącymi trendami. Efekt? Unikalna metoda dodająca centymetrów, a przy tym stylowy wygląd w każdej sytuacji.

buty podwyższające dla mężczyznNie od dziś wiadomo, że dobry wygląd to gwarancja pewności siebie. A żeby śmiałym krokiem przejść przez życie najlepiej zacząć od dobrego obuwia. Kolekcja podwyższających modeli obuwia Conhpol to kolejna propozycja producenta, który nieprzerwanie tworzy nowe rozwiązania. Opracowanie najnowszej formuły i dbałość o każdy detal finalnie pozwoliły na zaprojektowanie niezwykle wygodnych butów, w których możemy zyskać aż 7 cm.

Opatentowana unikalna technologia.

To, co na pierwszy rzut oka wydaje się niewidoczne tutaj gra główną rolę. Siła tkwi w ukrytej konstrukcji z wkładką podwyższającą. Dzięki klasycznej wysokości obcasa forma buta zachowuje naturalny kształt - nie różni się więc znacząco od standardowych modeli. Ergonomiczne rozwiązanie pięty przy tak niestandardowym podwyższeniu pozostaje w zminimalizowanym stopniu odczuwalne. Lekkość chodzenia i komfort użytkowania jest w kolekcji elementem priorytetowym.

Kolekcja obuwia podwyższającego Conhpol wykonana została w zgodzie z obowiązującymi trendami. Do wyboru mamy eleganckie modele obuwia wizytowego, które z pewnością sprawdzą się w pracy jak i przy innych wybranych okolicznościach. Ciekawą propozycją są również buty z linii casualowej – idealne na niezobowiązujące spotkania.

Połączenie unikalnej technologii, dbałości o każdy detal i modnego wzornictwa to kwintesencja kolekcji podwyższającej Conhpol. Podobnie jak reszta produktów marki, jest gwarancją wysokiej jakości wykonania. Z dodatkowym patentem na siedem.

Kolekcja butów podwyższających 2018

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony