Zegarek dla prawdziwego fana motoryzacji Nowy EDIFICE EQB-800

Nowy  EDIFICE EQB-800 zachwyci nie tylko fanów chronografów i dobrego stylu, ale także wielbicieli wyścigów samochodowych i motoryzacji. Emanuje nieskazitelnym designem, na który składają się pieczołowicie zaprojektowane detale oraz technologia i jakość.  Zegarek sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających zarówno na torze wyścigowym jak i poza nim.

EDIFICE EQB-800EDIFICE nieustannie czerpie inspiracje ze świata motoryzacji. Jest uosobieniem sportowej elegancji w najlepszym wydaniu, a nowy EQB-800 to kolejny krok w kierunku doskonałości. EDIFICE od wielu lat związany jest ze światem samochodów, wyzwań i szybkiej jazdy – nie tylko na świecie, ale także w Polsce. W ubiegłym roku ambasadorem marki został dziennikarz i pasjonat czterech kółek Adam Kornacki. Jego wiedza nie opiera się wyłącznie na teorii, ale przede wszystkim wiąże się ze sportowym etapem w życiu Adama. Wielokrotnie ścigał się w mistrzostwach Rallycross, a w 2009 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w wyścigach samochodowych. Przez kolejne lata nie zwalniał tempa. Pięciokrotnie startował w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju, gdzie udało mu się zająć trzecią pozycję w klasie na 90 samochodów z całego świata. Imponujące doświadczenie jakie wyniósł zza kierownicy cały czas wykorzystuje w swojej pracy-pasji prezentera telewizyjnego branży motoryzacyjnej. Niemniej niepokorna i pełna energii dusza dziennikarza to nie wszystko. Wyróżnia go także nienaganny styl oraz klasa. Zamiłowanie do motoryzacji oraz świetny wizerunek sprawiają, że zegarki EDIFICE idealnie wpisują się w image Adama Kornackiego.


Marka partneruje także zespołowi formuły 1 – Toro Rosso. Przed oficjalną premierą, EQB-800 został poddany wielu testom sprawdzającym jakość i niezawodność produktu. Chronograf sprawdzali nie tylko japońscy inżynierowie, ale również członkowie wspomnianego teamu F1. Testy zakończyły się sukcesem, a nowy EQB-800 od razu trafił na nadgarstki zespołu Toro Rosso jako niezawodny element wyposażenia.

Na sukces zegarka składa się kilka czynników, które sprawiają, że jest doskonałą propozycją nie tylko dla sportowców, ale także dla mężczyzn lubiących perfekcyjne i stylowe czasomierze.  EQB-800 został wyposażony w technologię Bluetooth 4.0.  Dzięki synchronizacji 4 razy dziennie aktualizuje czas, co daje niezwykłą dokładność i precyzję wskazania godziny. Fani motoryzacji i wyścigów docenią w nim nie tylko stoper czy timer, ale przede wszystkim funkcję porównywania czasów. Podczas jazdy chronograf  poinformuje o zbliżaniu się do najlepszego, ustawionego wcześniej wyniku. Na 10 sekund przed wskazanym targetem zegarek rozpoczyna odliczanie - na bieżąco sygnalizuje zarówno pobicie ustalonego wyniku jak również nieosiągnięcie celu.

Z poziomu EQB-800 można ustawić alarm, strefę czasową dla ponad 300  miast na świecie, a  nawet odnaleźć zagubiony telefon. Wystarczy jeden przycisk w zegarku, aby zawieruszony smartphone wydał z siebie dźwięk. Nowy EDIFICE powiadomi również o przychodzących wiadomościach e-mail, a podczas podróży samolotem można przełączyć go na specjalny przystosowany do tego tryb.

Zarówno na torze, jak i poza nim w zegarku nie należy martwić się o żywotność baterii. EQB-800 wyposażony jest w unikalną technologię Tough Solar. Dzięki wbudowanym panelom słonecznym chronograf zasila naturalna energia, a wskaźnik naładowania  pozwala kontrolować na bieżąco jej poziom. Jak każdy zegarek z kolekcji EDIFICE – EQB-800 również nie boi się wody. Wszystko za sprawą wodoszczelności na poziomie 100m gwarantującej niezawodne działanie chronografu nawet podczas zanurzenia pod wodą. Cały projekt daje obraz najwyższej jakości i niezawodności. Czuwało nad nim 800 japońskich inżynierów - dla nich 100% perfekcji to wyznacznik dobrze wykonanej pracy.

Zwieńczeniem dzieła i bezkonkurencyjności jest nietuzinkowy design. To efektem współpracy wspomnianych inżynierów z wizjonerskimi konstruktorami ze świata motoryzacji. Jedni i drudzy niezmiennie obierają jeden cel – bycie zawsze nr 1!

Nowa kolekcja EDIFICE dostępna jest w czterech wariantach:

  • dwa modele na bransolecie: EQB-800DB-1AER -1600zł  i EQB-800-1AER -1500zł
  • model na skórzanym pasku: EQB-800BL-1AER -1500zł)
  • limitowany model Toro Rosso na pasku – EQB-800TR-1AER – 3200zł.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony