Męski ,,casual friday”, czyli kontrolowany luz
Piątek, zwiastun dwudniowego odpoczynku. Dzień tygodnia, w którym w coraz większej ilości firm praktykuje swobodę w biurowym ubiorze. Przysparza to jednak sporo problemów. Jak nie przesadzić z luzem? Co wybierać by wyglądać mniej formalnie, a wciąż elegancko? Podpowiadamy! To już czas, aby dokładnie poznać tajniki ,,casual friday’’. Bo przecież profesjonalizm w biznesowym dialogu nie wynika jedynie z merytorycznego przygotowania. To także, a może przede wszystkim, odpowiednie ubrania. Są one oznaką wysublimowanego gustu i perfekcji w szczegółach.
Smart rady na casualowe nieporady
• Koszula w kratę – idealnie, gdy zostanie zestawiona z monobarwnymi spodniami typu chinosy. Do tego dziurkowane półbuty z jasną podeszwą i skórzaną wstawką w kolorze przydymionej pomarańczy. Efekt? Niczym nieposkromiony luz w eleganckim charakterze!

• Golf lub sweter – świetna alternatywa dla koszul. Kolor nie jest aż tak istotny. Idealnie jednak, gdy góra stylizacji będzie o kilka tonów jaśniejsza od spodni. Jeśli chodzi o wybór obuwia – sztyblety sprawdzą się idealnie.

• Koszula i marynarka – ta pierwsza świetnie, gdy jest w jasnych odcieniach i w delikatne wzory. Marynarka idealnie, gdy wykonana z wełny. Spodnie zaś te, ze zwężaną nogawką. Swobodnego charakteru nadadzą sznurowane trzewiki przeszywane kontrastowymi nićmi.

Inspiracji jest wiele, myśl przewodnia jedna. Elegancja dyktowana modą w stylu ,,casual friday’’ to ta, na stelażu klasycznych wzorów i najlepszych tkanin z nutą delikatnie poskromionej ekstrawagancji.
W kwestii wypożyczeń kolekcji jesień/zima 2017/18 prosimy kontaktować się z agencją LimeLight - wypożyczenia realizowane są w salonach firmowych marki po uprzednim umówieniu się przez agencję.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony