Navigare na jesień-zimę 2016/17 kolekcja męska

Włoska marka Navigare w tym roku zmieniła kurs. Navigare opuszcza morze i jachty, by podążać teraz w kierunku miasta. Urbanistyczny klimat jesienno-zimowej kolekcji podkreśla sesja wizerunkowa, której tłem jest nowoczesna metropolia. Marka nadal stawia na casualowy charakter ubrań, ale zdefiniowany nowym sloganem: „Leisure and Sportswear” zamiast „Yachting and Sportwear”.

navigareJednak najważniejszą zmianą, którą firma zaplanowała na zbliżający się sezon, są dwie linie: Navigare i Navigare N61.

Pierwsza skierowana jest do klienta przywiązanego do tradycyjnego stylu Navigare, który można określić jako elegancki casual. Dominującym modelem są swetry zakończone półgolfem lub dekoltem w serek, pod które w tym sezonie nosimy koszulę, a jedynym widocznym jej elementem jest wystający kołnierz.

Druga linia, Naviagre N61, przygotowana została z myślą o młodszym odbiorcy, ceniącym niezobowiązujący, swobodny styl, jednak podszyty odrobiną elegancji. W tej linii pojawia się więcej koloru i nonszalancji wyrażonej w jeansowych koszulach, skórzanych ramoneskach i bluzach z kapturem. Krój modern fit powoduje, że rzeczy dopasowane są do sylwetki bardziej niż projekty z pierwszej linii.


Dzięki wprowadzeniu dwóch linii z oferty włoskiej marki mogą korzystać stali klienci, jak i nowi, młodsi, np. synowie tych panów, którzy związani są z marka od lat.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony