Nowe modele zegarków Lacoste

Mija rok od wprowadzenie linii zegarków Lacoste inspirowanej kultową koszulką polo L.12.12.  Międzyczasie do pierwszej szóstki wariantów kolorystycznych dołączyły kolejne wakacyjne modele. Po dużym sukcesie linii, tym razem marka postanowiła skupić się nie na kolorach, a na funkcjonalności zegarków i dodaniu im sportowego ducha.

Nowy rozdział w kolekcji zegarków L.12.12, rozdział chronografów, Lacoste otwiera czterema kolorami: białym, zielonym, czarnym i granatowym. Warto zwrócić uwagę na ostatnią wymienioną barwę, która odzwierciedla najbardziej charakterystyczny trend zegarkowy ostatnich sezonów: granat połączony z elementami różowego złota, kombinacja casualu i elegancji, luzu i modowego polotu. Wszystkie modele cechuje minimalizm w temacie kontrastów i zdobień, przejawiający się ujednoliceniem kolorystyki tarczy, koperty i paska. Jedynie podziałki i koronki delikatnie zaakcentowano inną barwą, co służy głównie komfortowi podczas odczytywania godzin i wskazań chronografu. Ducha marki najsilniej podkreśla wykończenie silikonowych pasków, które zaprojektowano idealnie na wzór tkaniny kultowych koszulek polo.


 

"Tu suit every mood" - aby zaspokoić każdą okazję, nastrój czy osobowość. To przesłanie niezmiennie towarzyszy francuskiemu domowi mody przy tworzeniu kolejnych ubrań i akcesoriów. Dlatego też projektując nowe modele z kolekcji L.12.12 postawiono na silny sportowy akcent, akcent chronografu, który jest niezmiennie pożądanym elementem zegarka dla wielu fanów czasomierzy.

Zegarki Lacoste dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u parterów handlowych firmy ZIBI. Ceny zegarków : 749zł - 769zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony