Trzy odsłony G-SHOCK na lato

G-SHOCK słynie nie tylko z wytrzymałości, ale przede wszystkim z unikalnego designu i szerokiej palety kolorów, których z pewnością nie zabraknie tego lata, począwszy od najbardziej popularnych ciemnych stylizacji, po wielobarwne, neonowe zegarki.

Fuzja kolorów

gshockW letnich nowościach od G-SHOCK prym wiodą mocne akcenty takie jak nietypowe, jonizujące kolory i odważne łączenie barw. Jedną z propozycji stanowiących kwintesencję powyższej charakterystyki jest G-SHOCK GD-400DN-4ER. Zestawienie pomarańczy z błękitem dało w efekcie bardzo "żywy", przyciągający wzrok zegarek. Dla pokreślenia kontrastów kopertę zegarka przełamano czernią. Nieco mniej soczyście, ale nadal apetycznie prezentuje się bliźniaczy model GD-400DN-8ER w odcieniach bieli i limonki. Poza tym, w wakacyjnej kolekcji nie zabraknie również kolorów fioletowego oraz łososiowego. Te barwy dumnie reprezentują modele GA-110DN-6AER oraz GA-110DN-4AER.

Twarda pomarańcza

gshockW wyniku połączenia technologii z unikalnym designem powstał G-SHOCK, a w wyniku połączenia barwy czerwonej z żółtą - kolor pomarańczowy. I ten właśnie mix pomarańczy z niezniszczalnym zawodnikiem niezmiennie cieszy oko i nadgarstki w każdym sezonie. Kolor pomarańczowy to silny akcent w garderobie, jaskrawy, wyrazisty, a przy tym dobrze prezentuje się jako element męskiego stylu. Modele z oranżowej kolekcji to GA-110MR-4AER, AWG-M100MR-4AER i prostokątny GW-M5610MR-4ER . Obok błękitu to właśnie ten kolor najbardziej kojarzy się z plażowaniem. Wszystko za sprawą słynnych boi - nieodłącznych elementów wyposażenia ratownika nad wodą, które zawsze występują w kolorze pomarańczy.

Czarny charakter

Nie wszyscy są fanami mocnych kolorów, dlatego w letnich propozycjach od G-SHOCK nie może zabraknąć ciemnej strony mocy. Czarna to bez wątpienia najbardziej rozchwytywana barwa, nie tylko w segmencie sportowych zegarków, ale również klasycznych i fashion. Od pewnego czasu wśród zegarków G-SHOCK niezwykle popularne stały sie tzw. modele czarno-czarne; zegarki, których jedynie nieliczne elementy, jak wskazówki czy cyfry wyświetlacza zaprojektowano w innym odcieniu. "Czarne charaktery " mają spore przedstawicielstwo w świecie G-SHOCK, a wśród nich zegarki z kolekcji analogowo-cyfrowej czy cyfrowej. Nieco mroczne, monotonne, na pierwszy rzut oka wyglądające na mało czytelne, cieszą się niesłabnącą popularnością i są alternatywą dla wiernych antyfanów innych kolorów.

 

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony