G-SHOCK Rangeman MacGyver wśród zegarków

Lubi świeże powietrze i słońce, nie boi się deszczu oraz upałów, ale najlepiej odnajduje się w warunkach ekstremalnych, w których przetrwanie jest sztuką. Takie okoliczności przewidziane są dla najbardziej wytrzymałych i odpornych zawodników - dokładnie takich jak najlepszy wśród zegarków G-SHOCK, survivalowy Rangeman.

Góry, morze, a może las? Wszędzie tam, gdzie rozpoczyna się aktywność związaną ze sztuką survivalu, prezentowana kolekcja okaże się niezastąpiona. Już w samym wyrazie G-SHOCK kryje się kilka typowych dla marki cech, a wśród nich wytrzymałość i wstrząsoodporność tak charakterystyczne i jednocześnie wyjątkowe dla tej  linii.


Jak na model dla aktywnych przystało, Rangeman lubi słońce i chętnie żywi się jego promieniami zastępując tym samym tradycyjną baterię - ekologiczny i energooszczędny w jednym, a do tego posiada wskaźnik naładowania.  To także dobry kompan, który wyprowadzi z najciemniejszego lasu. Cyfrowy kompas wskaże biegun północy, a funkcja Super Full Auto Led wygeneruje automatyczne podświetlenie zegarka, gdy ten znajdzie się w zaćmionym otoczeniu. Również największa niepewna wszelakich wypraw - pogoda, nie zaskoczy już z taką siłą, bowiem G-SHOCK ma wbudowany barometr mierzący ciśnienie atmosferyczne ( zakres pomiaru 250/1100), co pozwala na wcześniejsze wykrycie anomalii pogodowych.  Po wprowadzeniu danych geograficznych Rangeman wyświetli godzinę zarówno wschodu i jak i zachodu słońca.  Wzbijając się na wyżyny niezastąpiona okaże się funkcja wysokościomierza, która wskazuje wartość aż do 10 000m n.p.m. Co więcej zegarek zachowa w pamięci nawet do 40 zestawów pomiaru wysokości - każdy z tych zestawów składa się z pomiaru wysokości, daty oraz godziny. Jakby tego było mało kolekcję wyposażono w termometr  wskazujący wartości od -10 do + 60 C.

Przy opisywaniu zaawansowanych funkcji kolekcji Rangeman należy także pamiętać o tych typowych i charakterystycznych dla zegarków G-SHOCK, a wśród nich timer, stoper, funkcja drzemki oraz alarm (tutaj aż 5 informujących wedle uznania o najważniejszych wydarzeniach dnia). G-SHOCK nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach to również niepowtarzalny design i element stylu, dlatego linia dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych - zielony GW-9400-3ER, niebieski GW-9400NV-2ER, czerwony GW-9400RD-4ER i czarny GW-9400-1ER.

Podsumowując możliwości jakie daje survivalowy Rangeman nie dziwi zatem, że model w wersji czarnej, to najlepiej sprzedający się zegarek wśród wszystkich zegarków         G-SHOCK w Polsce.

Ceny zegarków 1390zł - 1590zł .

www.casio.zibi.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony