Kultowa koszulka polo L.12.12 w najnowszej kolekcji zegarków Lacoste

Niespełna wiek po tym jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie polówce z krokodylem (1927r.) , wzór tkaniny sprytnie wykorzystali projektanci marki, aby stworzyć kolejny ponadczasowy produkt - zegarek Lacoste.

"To suit every mood" - aby zaspokoić każdy nastrój, osobowość czy okazję, kolekcję "podano" w 6  różnych wariantach kolorystycznych :  szarym, czerwonym, niebieskim, białym, zielonym i czarnym. Ducha marki najsilniej odzwierciedla wykończenie silikonowych pasków, które zaprojektowano idealnie na wzór tkaniny kultowych koszulek polo. Połączenie delikatnych wyżłobień oraz lekko zmatowionej kolorystyki daje pożądany efekt - na pierwszy rzut oka wydaje się,  jakoby zegarki zostały wykonane z dzianiny.

Kolekcja czasomierzy idealnie odzwierciedla kwintesencję stylu marki Lacoste - proste wzory, okraszone drobnymi smaczkami, tak samo dobrze wpisujące się w elegancki jak i luźny, sportowy "look". Projektanci skrupulatnie pominęli wszelkie zdobienia i kontrasty tworząc "czysty"  i naturalny design  - nawet tarcze zegarków, przeważnie białe lub czarne, tym razem "zlewają się" kolorystycznie z otoczeniem.

Tworząc kolejny , kultowy produkt w świecie Lacoste, nie można było pominąć ważnej postaci - legendarnego zielonego krokodyla. To on zdobi każdą tarcze, stojąc na straży tuż przy trzeciej godzinie. To nie wszystko - obecność gada sprytnie zaznaczono również na koronce zegarka.

Pierwsza koszulka polo L.12.12 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach. Szybko jednak znalazła miejsce również  w damskiej garderobie. Prezentowaną kolekcję zegarków Lacoste o tej samej nazwie - L.12.12 także dedykowano panom. I w tym przypadku jest niemal pewne, że to tylko formalność - w praktyce zegarki doskonale odnajdą się na wielu damskich nadgarstkach.

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Cena zegarków : 525 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony