Czas w Blue kolorze

Po długiej nieobecności, wracają w wielkim stylu. Zegarki z tarczami w kolorze niebieskim, tak modne w latach 70 XX wieku, znów rozpychają się na półkach salonów z zegarkami i to w każdym przedziale cenowym. O powrocie „koloru przyjaźni” mówiło się już jakiś czas temu, jednak to w tym sezonie będzie on naprawdę widoczny na ulicach - szczególnie wśród męskiej części miłośników czasomierzy.

Doskonałym potwierdzeniem powrotu niebieskich zegarków jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju kolaboracja marki Guess z DJ’em Tiesto. Owoc ich współpracy to męski zegarek w pięknym metalicznym kolorze, z rozbudowanym datownikiem, mineralnym szkiełkiem i kwarcowoanalogowym mechanizmem. Mocny kolor, sportowa elegancja, wyrazisty styl – nic więcej nie trzeba.


Innym przykładem kolaboracji, której efektem jest niebieski czasomierz jest Seiko Sportura FC Barcelona. To owoc współpracy między producentem zegarków a znanym klubem. Sportowy design czasomierza w udany sposób nawiązuje do kolorystyki i herbu najbardziej utytułowanej drużyny piłkarskiej świata. Wyposażono go w alarm, chronograf, tachometr i wiele innych praktycznych funkcji.

Kolejna propozycja, to połączenie niebieskiego koloru z parcianym paskiem, często niedocenianym a równie śmiało wracającym do obowiązujących trendów. W przypadku marki Lacoste ciekawe konfiguracje kolorów są na porządku dziennym. Męski model Lacoste Durban znakomicie to potwierdza i stanowi interesującą, kolorową alternatywę na szarą jesień.


O ciepłym lecie i błękitnym morzu w jesienne dni, z pewnością też przypomni zegarek marki Nautica. Solidny model, polecany szczególnie tym, którym bliskie są wodne sporty. Najważniejsze funkcje to z pewnością termometr i kompas. Stalowa, masywna tarcza i gumowy pasek, dają gwarancję, że ten model przygotowany jest na wiele, zachowując przy tym modny, casualowy design.

Inna ciekawa propozycja pochodzi od marki Lorus, która kolor niebieski odważnie połączyła ze złotem. Model RT348CX9 to sportowy męski zegarek w stylu Diver's. Wygodny, gumowy pasek podkreśla ducha sportu, który tkwi w tym czasomierzu. Wzornictwo indeksów luminescencyjnych zapożyczonych z zegarków nurkowych, dodatkowo przyciąga na niego uwagę. Model, który z pewnością rzuci się w oczy, to również kultowy zegarek G-Shock. Model GAC-100AC- 2AER wyposażony jest w system antywstrząsowy, który zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami. Wodoszczelność tego zegarka to 200WMR, co oznacza, że możemy z nim śmiało nurkować w błękitnych wodach mórz i oceanów.Ceny zegarków:

Seiko FC Barcelona – 2 199zł
Nautica A21033G – 895zł
Lacoste 2010700 – 599zł
Lorus RT348CX9 – 389zł
Guess Tiesto W0041G2 – 995zł
Casio G-Shock GAC-100AC-2AER – 750zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony