Pokazy mody i celebryci w centrach handlowych

FASHION WEEKEND w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej oraz „Bitwa na stylizacje” w Bonarka City Center w Krakowie zgromadził wielu celebrytów. W Krakowie prowadzącymi byli Małgorzata Kożuchowska i Piotr Gąsowski. W Katowicach pojawili się Dorota Wellman, Tomasz Jacyków, Ewelina Rydzyńska, Anna Piszczałka, Paulina Krupińska, Izabela Liżewska.  Prowadzącym był natomiast jak „widać” na przekazanym zdjęciu jaśnie oświecony Marcin Prokop.

FASHION WEEKEND w  Centrum Handlowym Pogoria.

Podczas dwudniowego święta mody mogliśmy zapoznać się  z najnowszymi trendami na nadchodzący sezon. Swoje kolekcje zaprezentowali najemcy galerii m.in. : WOJAS, CUBUS i GREENPOINT.

Jeden z pokazów dedykowany był prezentacji biżuterii, w trakcie którego modelki  przedstawiły propozycję salonów AUREA, YES, I AM a także zegarki firmy SWISS.

„Mimo jeszcze zimowej aury za oknem zależało nam na tym, aby wprowadzić świeżość i słońce do wnętrz Centrum Handlowego Pogoria , które nieodzownie kojarzą się z nadchodzą wiosną. Wszystko to osiągnęliśmy dzięki prostej i eleganckiej scenografii wybiegu,  w której jednym z  głównych elementów był zielony pas żywej trawy.” – powiedziała nam Monika Ledóchowska , Dyrektor Generalny warszawskiej agencji QRA PRODUCTION – odpowiedzialnej za organizację wydarzenia.

W przygotowania zaangażowani byli styliści, makijażyści i fryzjerzy na co dzień współpracujący z gwiazdami a na wybiegu oglądaliśmy profesjonalne modelki i modeli wśród, których znalazły się: Ania Piszczałka – znana z telewizyjnego show o modelkach oraz Paulina Krupińska – tegoroczna Miss Polonia.

Goście specjalni Dorota Wellman i Marcin Prokop słynący z umiejętnego połączenia profesjonalizmu i poczucia humoru zagwarantowali pozytywny odbiór co widoczne było na twarzach uśmiechniętych klientów Centrum Handlowego Pogoria

Pokazy mody to nie jedyna atrakcja, która czekała na Klientów Galerii. Event wzbogaciły stylowe konfrontacje między dwojgiem stylistów znanych ze srebrnego ekranu: Eweliną Rydzyńską i Tomaszem Jacykowem. Wyrównany pojedynek ostatecznie wygrała Ewelina Rydzyńska, która zdobyła najwięcej głosów publiczności. Pomimo tego, że zwycięzca mógł być tylko jeden para stylistów do końca rywalizowała w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Jak wspólnie często podkreślali w tej zabawie najważniejsza była moda.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony