Bezpiecznie lądowanie z adidas Supernova Glide 5

Niezależnie czy przygotowujesz się do pobicia życiówki w maratonie, czy trenujesz wyłącznie dla siebie, w czerpaniu maksymalnej przyjemności z biegania pomoże Ci piąta odsłona kultowych butów adidas – Supernova Glide 5. Łączą  one  nasze najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdej nawierzchni i warunkach atmosferycznych.

 

Komfort i amortyzację gwarantuje umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja Formotion™. Technologia przypominająca lądowisko dla samolotów umożliwia miękkie, bardziej naturalne opadanie stopy na podłoże.

Optymalną przyczepność i stabilność zapewnia podeszwa ZONEMOTION wyposażona w gumę Continental™. Daje ona biegaczowi kontrolę na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Przeprowadzone testy pokazują, że ZONEMOTION trzyma się lepiej mokrej nawierzchni niż większość podeszw  suchej.

Listę technologii, w które wyposażone są buty adidas Supernova Glide 5 uzupełniają: adiPRENE®, która pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, umieszczona w przedniej części buta adiPRENE®+ umożliwiająca lepsze wybicie oraz system TORSION®, zapewniający bardziej płynny proces przetaczania się stopy.

Buty adidas Supernova Glide 5 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

Cena:

adidas Supernova Glide 5: 499 PLN

adidas miCoach SPEED_CELL dla PC: 249 PLN

adidas miCoach SPEED_CELL dla iPod i iPhone: 249 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony