OCHNIK ”4x4 off road”

Tej wiosny rajdowa przygoda uwiodła także markę OCHNIK, a wyrazem tej fascynacji jest męska linia kurtek ”4x4 off road”.

 

Jeszcze nie opadły emocje po zakończonym 35 rajdzie Dakar, a OCHNIK już podgrzewa atmosferę prezentując nowość z kolekcji wiosna/lato 2013. Na wszystkich amatorów mocnych wrażeń i pasjonatów szalonej jazdy po bezdrożach czeka bowiem image’owa linia kurtek męskich nawiązująca do off road’u, której wyjątkowy charakter podkreślono krojem i kolorystyką oraz unikalnymi detalami, takimi jak: metalowe emblematy czy jedyna w swoim rodzaju podszewka z mapą Afryki. Ponadto do każdego modelu kurtki OCHNIK dołączył także specjalną etykietę z motywem samochodu terenowego.

Szczególną uwagę warto zwrócić na skórzaną kurtkę do złudzenia przypominającą dżinsową katanę. Efekt ten osiągnięto nie tylko dzięki charakterystycznemu krojowi, lecz również dbałością o takie detale jak: przeszycia w kontrastowym kolorze, zapięcie na guziki czy oryginalny granatowy kolor. Cena 999,90 zł.

Linię ”4x4 off road”  stworzono z myślą o ludziach z charakterem i pasją, dla których moda to nie pogoń za trendami, lecz sposób na wyrażenie siebie.

{gallery}ochnik/offroad{/gallery}

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony