SYSTEM DŹWIĘKOWY BOSE® SOLO TV

Firma Bose wprowadziła na rynek system dźwiękowy w formie pojedynczego głośnika. Solo TV – tak nazywa się nowy produkt Bose- nie tylko elegancko wygląda pod telewizorem ale przede wszystkim uprzyjemnia codzienne oglądanie telewizji. System Bose Solo znacznie poprawia jakość odsłuchu dialogów, muzyki, scen akcji i efektów dźwiękowych w programach telewizyjnych.

boseW systemie Solo TV zastosowano specjalną technologię cyfrowego przetwarzania sygnałów opatentowaną przez Bose, dzięki czemu uzyskujemy głęboki, pełen detali czysty dźwięk. Użytkownicy słyszą dynamiczne i naturalne brzmienie nawet przy niskim poziomie głośności. Bez względu na rodzaj programu telewizyjnego barwa dźwięku jest zawsze najwyższej jakości.

„Z upływem lat, jakość obrazu telewizyjnego znacznie się poprawiła, czego nie można powiedzieć o dźwięku” — powiedział Doug Lankford, Dyrektor ds. Marketingu Systemów Kina Domowego w firmie Bose. „System dźwięku Bose Solo TV został opracowany z myślą o miłośnikach telewizji, którzy nie chcą korzystać z zestawów kina domowego. Wystarczy posłuchać, aby przekonać się, ile dotąd traciło się oglądając ulubione programy”.

System Bose Solo TV ma zaledwie 7,1 cm wysokości, 52,6 cm szerokości i nieco ponad 30 cm głębokości.  Będzie on współpracować z każdym telewizorem, ale został zaprojektowany do umieszczenia bezpośrednio pod płaskoekranowymi telewizorami, których wymiary podstawy nie przekraczają 51 cm szerokości i 26 cm głębokości. Wymagania te spełnia większość modeli telewizorów o przekątnej do 32 cali (81 cm) oraz 40–42 cali (102-107 cm).

Instalacja i użytkowanie są proste. System Bose Solo TV podłącza się do telewizora tylko jednym kablem. Drugi należy podłączyć do gniazda sieci elektrycznej. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu lub okablowania. System jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania, ale może być również obsługiwany za pomocą większości pilotów uniwersalnych.

„System Bose Solo TV będzie swoim użytkownikom sprawiał radość każdego dnia” — powiedział Lankford. „Nie jest to produkt zarezerwowany na specjalne okazje czy noce filmowe i właśnie dzięki temu jest tak atrakcyjny. Poprawia jakość odbioru programów za każdym razem, gdy ogląda się telewizję”.

System Bose Solo TV w rekomendowanej cenie detalicznej 1699 PLN będzie dostępny od 30 sierpnia 2012r. w salonach sprzedaży detalicznej firmy Bose oraz u Autoryzowanych Dealerów Bose i na stronie www.bose.pl.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony