Victorinox Travel Gear

Victorinox Travel Gear wprowadza na rynek nową kolekcję plecaków, które wynoszą funkcjonalność na wyższy poziom. Bezpośrednią inspiracją dla tej kolekcji produktów jest kultowy szwajcarski nóż oficerski. Dzięki wykorzystaniu fachowej wiedzy i kreatywności projektantów Victorinox Travel Gear powstał funkcjonalny plecak wyróżniający się szwajcarską jakością.

„Niegdyś przeznaczone tylko do celów związanych z turystyką i wspinaczką górską, plecaki szybko stały się przedmiotem codziennego użytku aktywnych ludzi biznesu” — mówi Carsten Kulcke, dyrektor generalny Victorinox Travel Gear. „Nowa kolekcja w pełni wykorzystuje nasze szwajcarskie dziedzictwo. Zespoły projektowe skoncentrowały się na funkcjonalnej stronie  plecaka, jak również na znaczeniu komfortu podczas jego noszenia”.


Na spotkanie biznesowe i w plener

Plecaki Altmont są dobrze przemyślane pod każdym względem i z łatwością dostosowują się do niemal każdej sytuacji. Są wykonane z trwałej i gustownej tkaniny poliestrowej o splocie balistycznym, a w ich specjalnych kieszeniach ochronnych można bezpiecznie przenosić laptop. Zaprojektowana w celu spełnienia nieszablonowych potrzeb, kolekcja składa się z trzech kategorii:

Plecaki Altmont Professional – zawierają wyjmowany organizer na niezbędne przybory, takie jak ładowarki, kable, USB, długopisy i inne. Organizer powieszony jest w łatwo dostępnym miejscu i można go starannie złożyć w celu osobnego użycia. Dostępne w zawsze atrakcyjnej czerni, niektóre modele plecaka wyposażone są także w zamki szyfrowe z atestem Travel Sentry®, które zapewniają większe bezpieczeństwo, oraz zintegrowane wielofunkcyjne narzędzie inspirowane szwajcarskim nożem oficerskim.

Plecaki Altmont Classic produkowane są z myślą o przenoszeniu dużych ciężarów – mają wzmocnione taśmy oraz wyściełane ramiona. Umieszczone na plecaku strategiczne otwory i punkty dostępowe ułatwiają znajdowanie rzeczy. Plecaki dostępne są w trzech atrakcyjnych klasycznych kolorach: czarnym*, niebieskim i oliwkowym. Plecaki Classic wyposażone są w wielofunkcyjne otwieracze do butelek inspirowane szwajcarskim nożem oficerskim, wytwarzane w fabryce noży w Ibach w Szwajcarii.

Plecaki Altmont Active wyposażone są w pętle na sprzęt, połączenia łańcuchowe typu „daisy chain” oraz systemy linek umożliwiających przytwierdzenie na zewnątrz plecaka takich przedmiotów, jak buty czy kask. Dla osób przygotowujących się do wspinaczki górskiej lub wycieczek turystycznych oznacza to możliwość łatwego przymocowania całego sprzętu do plecaka.  Metalowa klamra przesuwna na paskach naramiennych wyposażona jest w nietypową podwójną funkcję – może służyć do regulacji pasków, jak również do otwierania butelek. Klienci mogą cieszyć się wysokim komfortem użytkowania, nawet podczas intensywnej eksploatacji plecaka. Komfort ten zapewniają formowane kompresyjnie panele tylne oraz połączenie pasów naramiennych ze ściągaczem do dźwigania ciężaru i pasów mostkowych. Te niezawodne plecaki dostępne są w kontrastujących kolorach: szarym, bordowym, a także w klasycznej czerni*.

W ramach kolekcji plecaków Altmont marka Victorinox Travel Gear oferuje klientom nowy poziom innowacyjnych i unikalnych szwajcarskich rozwiązań przydatnych w codziennej aktywności i podczas wycieczek.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony