Szeroka gama napojów kawowych dostosowanych do Twojego gustu za pomocą tabletu

W pełni automatyczny ekspres GranBaristo Avanti to najbardziej zaawansowana technologia Saeco parzenia kawy w domu. Dzięki połączeniu Blootooth od teraz Twoją idealną kawę będziesz mógł parzyć zdalnie za pomocą tabletu! Ekspres umożliwia przygotowanie aż 18 zniewalających napojów, które można dostosować do preferencji Twoich i Twoich gości za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji.

hd8977Elegancki ekspres GranBaristo Avanti to pierwszy od Saeco wysokiej klasy w pełni automatyczny ekspres do kawy, który umożliwia przygotowanie napojów kawowych za pomocą tabletu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki połączeniu Blootooth i aplikacji Saeco Avanti dostępnej na smartfony i tablety[1].

GranBaristo pozwala na przygotowanie aż 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait,. Łatwa w użyciu aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca, choć możesz też oczywiście użyć przycisków na ekspresie. Poza bogatym wyborem napojów kawowych zaawansowana technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy. W prosty sposób można więc spersonalizować i zapamiętać moc, czas parzenia, temperaturę i smaku każdego napoju. Możesz zapisać aż 6 profili użytkownika, więc zadbasz nie tylko o domowników, ale też o swoich gości. Aby zebrać zamówienia na kawę, wystarczy przekazać gościom tablet i poprosić ich o ustawienie parametrów wybranej kawy, a następnym razem dzięki funkcji memo każdy otrzyma kawę taką jak lubi. Wyjątkowa aplikacja Avanti nie tylko pozwala zaserwować wyśmienitą kawę, ale jest też dobrą okazją, by poszerzyć swoją wiedzę na temat parzenia kawy czy konserwacji urządzenia.

Z ekspresem Saeco GranBaristo Avanti za każdym razem masz pewność prawdziwej włoskiej jakości kawy. GranBaristo umożliwia przygotowanie niezrównanego wyboru napojów na każdą okazję dzięki opatentowanej komorze parzenia VariPresso. Sekret tkwi w regulowanym ciśnieniu parzenia, które musi być wysokie do przygotowania intensywnego espresso o bogatym smaku lub niższe do zaparzenia większej, klasycznej kawy. Opatentowane trwałe ceramiczne młynki gwarantują przyjemność z doskonałej kawy na długie lata. Z kolei filtr wody AquaClean pozwala w optymalny sposób wykorzystać w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr na życzenie urządzenia, nie musisz usuwać kamienia z automatycznego ekspresu do kawy do momentu zaparzenia do 5000 filiżanek[2]. Przez cały ten czas kawa parzona jest z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody.

Nie można też zapomnieć, że ekspres GranBaristo Avanti to również piękny wygląd ucieleśniający współczesny design, który będzie się dobrze prezentował w każdej kuchni i zadowoli nawet największych estetów.

Rekomendowana cena ekspresu GranBaristo Avanti HD8977 wynosi 7 159 pln. Dostępny jest również model GranBaristo bez opcji Blootooth HD8975/01 w rekomendowanej cenie 5 819 pln.

[1] Aplikacja Avanti jest zgodna z urządzeniami iPad 3/4/Air/mini Retina z systemem operacyjnym iOS7 lub nowszym, a także z urządzeniami Samsung Galaxy Tab 3 (8,0 cali)/Tab 4 (10,1 cala)/Note pro LTE (12,2 cala), Nexus 7 2013 (7 cali), Sony Xperia Z LTE (10,1 cala) z systemem operacyjnym w wersji 4.3 lub nowszej oraz technologią Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej.

[2] W przypadku filiżanek o pojemności 0,1 l i 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony