Pierwszy na świecie soundbar z technologią Dolby Atmos: Philips Fidelio B8

Poczuj magię kina bez wychodzenia z domu, dzięki Philips Fidelio B8 po raz pierwszy usłyszysz otulający Cię dźwięk dobiegający z każdej strony nawet z… sufitu. Każdy, komu zdarzyło się przeoczyć najlepsze filmy w kinie, będzie mógł spokojnie obejrzeć je w domu, nie rezygnując z wrażeń dźwiękowych właściwych dla sali kinowej. Nowy głośnik typu soundbar Philips Fidelio B8 wyposażony jest w technologię Dolby Atmos, która sprawia, że brzmienie wręcz otacza widza, dając niesamowite wrażenie bycia w samym środku wydarzeń. Zwykłe głośniki z tej kategorii emitują dźwięk typu surround jedynie w dwóch wymiarach – za to model Fidelio B8 sprawi, że śmigłowce na ekranie naprawdę będą brzmiały tak, jakby latały tuż nad głową! Zestaw cechuje także niewielki rozmiar – soundbar ma zaledwie 53 mm wysokości, a bezprzewodowy subwoofer można ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia.

fidelio b8Zastosowana w zestawie Philips Fidelio B8 technologia Dolby Atmos to rozwiązanie, które jest w stanie przenieść wrażenia dźwiękowe na kolejny, wyższy poziom. Emisja dźwięku odbywa się nie tylko dookoła słuchacza, ale także dociera do niego z góry. Połączenie stworzonej przez Philips technologii Ambisound, doskonałej, jakości głośników o zaawansowanych systemach przetwarzania dźwięku oraz technologii Dolby Atmos, sprawia, że Philips Fidelio B8 absolutnie zaskakuje swoimi możliwościami. Czystość, moc oraz niezwykle szczegółowe brzmienie – to znaki szczególne tego zestawu.

Podstawowe cechy produktu:

  • 400W mocy, 5.1.2-kanałowy dźwięk emitowany z głośnika typu soundbar oraz subwoofera

  • Zintegrowane technologie Dolby Atmos oraz Philips Ambisound

  • Głośniki emitujące dźwięk w kierunku pionowym, zapewniające trójwymiarowe brzmienie

  • Środkowy kanał przeznaczony wyłącznie do zwiększania czystości dźwięku

  • Łączność przez Bluetooth – AptX, AAC, NFC

  • Wbudowane porty: wejściowy HDMI (2x), HDMI ARC, złącze optyczne, złącze coaxialne, wejście jack 3,5mm

Zestaw Philips Fidelio B8 wyposażony w technologię Dolby Atmos będzie dostępny w sprzedaży jesienią 2016 w sugerowanej cenie detalicznej 4 349 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony