Zapraszamy na Poznań Game Arena 2015 na premierę WRC 5

Już w najbliższy weekend, 16-18 października, w Poznaniu odbędą się targi Poznań Game Arena 2015. Na tej największej, poświęconej grom imprezie o charakterze targowym w Polsce, nie mogło oczywiście zabraknąć Techlandu.

premiera_wrc_5Wszystkie osoby, odwiedzające w ten weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie, zapraszamy na stoisko Techland do Pawilonu 7A, na stoisko 9. W tym roku pod znakiem WRC 5 – nowej gry rajdowej na pełnej licencji FIA World Rally Championship. Piąta część stanowi reboot serii, tytuł został stworzony od podstaw przez nowego developera, Kylotonn Games i ludzi, którzy mają na swoim koncie m.in. Test Drive Unlimited i V-Rally.

WRC 5 ma swoją premierę 16 października dokładnie w dniu rozpoczęcia targów. Będzie to zatem doskonała okazja, by własnoręcznie sprawdzić stworzoną od nowa grę rajdową i wystartować m.in. w dostępnym w grze Rajdzie Polski w Mikołajkach.

Na naszym stoisku będą dostępne stanowiska do grania w WRC 5. Osoby poszukującej większej immersji będą mogły przetestować grę także na stanowisku rajdowym – w kubełkowym fotelu, z kierownicą i pełnym osprzętem wyścigowym.

Ponadto, jak zawsze przygotowujemy liczne konkursy z nagrodami i atrakcje dla osób odwiedzających nasze stoisko. Zapraszamy!

WRC 5 – najnowszy trailer można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale

https://www.youtube.com/watch?v=9W8C0IBLnZM

WRC 5 na polskim rynku wydaje Techland, gra pojawi się na rynku 16 października 2015 w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony