Vertis 1810 Kern – najnowszy telefon do zadań specjalnych od Overmax!

Overmax, europejski producent elektroniki mobilnej, wprowadził do swojej oferty najnowszy, „wszystkoodporny” model telefonu do zadań specjalnych. Vertis 1810 Kern to elegancki i trwały telefon, który można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie. Odporny na uszkodzenia czy zabrudzenia (IP67) idealnie nadaje się do wykorzystywania w ciężkiej pracy, a dzięki klasycznej kolorystyce i nowoczesnemu designowi, swym wyglądem zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

vertis1810kernTwardy zawodnik

Vertis 1810 Kern jest zamknięty w bardzo wytrzymałej obudowie (IP67), dzięki czemu jest odporny na wodę, kurz, pył i wstrząsy. Kolejnym, atrakcyjnym wyróżnikiem telefonu jest wyjątkowo wytrzymała bateria 1200 mAh, dzięki której Vertis 1810 Kern wytrzyma nawet 10 dni po pełnym naładowaniu. W celu zapewnienia jak największego komfortu użytkowania, telefon został wyposażony również w szereg funkcji przydatnych wszystkim użytkownikom.  Radio FM umożliwi słuchanie ulubionych stacji w czasie pracy, a wbudowana latarka ułatwi odnalezienie zagubionych przedmiotów w ciemności. Ponadto wbudowane złącze USB i Bluetooth umożliwią  podłączenie i korzystanie z dodatkowych urządzeń peryferyjnych takich, jak np. słuchawki bezprzewodowe. W Vertisie 1810 Kern nie zabrakło również modułu Dual SIM. Użytkownicy będą mogli zatem korzystać jednocześnie z dwóch kart SIM.

Siła elegancji

Vertis 1810 Kern jest oferowany w eleganckiej, czarno – granatowej obudowie. Będzie mógł zatem służyć nie tylko jako telefon do zadań specjalnych, ale dzięki atrakcyjnemu designowi będzie również dobrze się prezentował podczas ważnych spotkań. Z przodu telefonu znajduje się 1,8” ekran oraz klawiatura z wyraźnie wyczuwalnymi, fizycznymi przyciskami. Na tylnej obudowie producent umieścił szczelną obudowę baterii oraz kamerę. Pomimo swoich właściwości, Vertis 1810 Kern zachowuje bardzo kompaktowe wymiary – 115 x 51 x 16 mm.

Telefon będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, w cenie detalicznej ok. 170,00 zł.

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony