Kochanie, to jest męskie pranie – Samsung Crystal Blue!

Czy wiesz jak uprać swoją kurtkę narciarską? Ile proszku dodać? Jak nie zniszczyć ulubionego wełnianego swetra? Te oraz wiele innych pytań zadaje sobie zapewne wielu mężczyzn. Pranie to wbrew pozorom czynność, która wymaga niemałej wiedzy. Jest jednak pewne urządzenie, które nie wymaga znajomości wszystkich tajników prania, a wszystko sprowadza się do wybrania odpowiedniej procedury na dotykowym ekranie. Tak jak na Twoim smartfonie czy tablecie.

samsung pralkaTeraz nie będziesz miał wymówki i zaoszczędzisz na wizytach w pralni. Niezwykła pralka Samsung Crystal Blue zmobilizuje Cię do domowych obowiązków i zaoszczędzi nerwów związanych z praniem. Zwłaszcza zimą, kiedy pierzemy ubrania wymagające specjalnego traktowania, takie jak grube wełniane swetry, czy odzież narciarska.

Dlaczego więc Crystal Blue to idealne urządzenie dla mężczyzn? Przede wszystkim, dzięki zastosowanym w nim najnowocześniejszym technologiom, już za pomocą jednego kliknięcia pozwala ono na przejęcie całkowitej kontroli nad procesem prania. Model WW9000, dzięki zastosowanemu w nim całkowicie dotykowemu wyświetlaczowi jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. System Fuzzy Logic umożliwia natomiast automatyczny dobór parametrów prania w zależności od ładunku. Cztery systemy czujników gromadzą informacje na temat objętości wsadu, niezbędnej ilości wody i środka piorącego oraz stopnia zabrudzenia odzieży i na tej podstawie dobierają optymalny program piorący. Możliwe jest także samodzielne wybranie jednego z aż 14 programów piorących, wśród których znajdują się m. in. program outdoor, syntetyki, wełna lub sport. Imponujące? To jeszcze nie wszystko!

Pralką można operować także z poziomu smartfona. Oznacza to, że nie trzeba być w domu aby wcisnąć przycisk start – można to zrobić w dowolnym momencie dnia, wystarczy tylko wcześniej załadować bęben. Można więc tak zaplanować pranie aby skończyło się w momencie naszego powrotu do domu. Użytkownik może także wstrzymać proces prania, zmienić czas jego trwania oraz otrzymać powiadomienie o zakończeniu. Jednym słowem, z Samsung Crystal Blue możesz mieć pełną kontrolę nad swoim praniem – jak przystało na prawdziwego mężczyznę.

Pranie jest również dużo bardziej oszczędne. To zasługa technologii Eco Bubble. W wyniku połączenia wody, powietrza i proszku tworzy się aktywna piana, która wnika w tkaniny głębiej i szybciej, rozpuszczając zabrudzenia od samego początku cyklu prania. Przez to pranie w niskiej temperaturze jest tak samo skuteczne, jak w wysokiej. To z kolei pozwala na oszczędność energii elektrycznej - średnie zużycie energii w ciągu roku to jedyne 151 kWh!

Podobno mężczyźni to wzrokowcy. Jednak czy urządzenie takie jak pralka może być obiektem pożądania ze względu na jej wygląd? Crystal Blue z pewnością tak. Jest to pralka elegancka o nowoczesnym, minimalistycznym designie, w której projektanci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Niezwykle efektowne, szerokie drzwi w kolorze głębokiego błękitu, bęben z podświetleniem i nowoczesny wyświetlacz LED przyciągają wzrok oraz sprawiają, że nie trzeba już chować pralki w szafie.

To wszystko i dużo więcej ma do zaoferowania pralka z serii Samsung Crystal Blue. Pranie jeszcze nigdy nie było tak proste. Przekonaj się sam, że pranie ma też rodzaj męski!
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony