Tablet Qualcore 7020 3G

Overmax Polska rozszerza linię tabletów Qualcore o nowy model z 7” ekranem. Qualcore 7020 3G jest idealnym rozwinięciem linii dla użytkowników, którzy nie mogą rozstać się z pocztą czy komunikatorami dzięki wbudowanemu 3G.

ov-qualcore70203Zasięg nielimitowanych możliwości

Qualcore 7020 3G to pierwszy tablet z linii Qualcore z wbudowanym modemem 3G, co gwarantuje wygodny, szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu gdziekolwiek jesteś. Nowy Android 4.4 zapewnia sprawne działanie urządzenia, a dzięki GPS oraz DualSim można nie tylko korzystać z nawigacji, ale też używać dwóch kart SIM jednocześnie. W domu czy w podróży – pozostań w kontakcie!

Komunikacja bez ograniczeń

Odbieranie maili, prowadzenie wideo rozmów, ściąganie filmów i muzyki, czy granie w gry online jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Modem 3G zapewnia bezprzewodowe łączenie się z Internetem w każdym miejscu. Dzięki 7’’ ekranowi korzystanie z tabletu jest niezwykle poręczne, co sprawia, że z łatwością można korzystać z niego również jak ze smartfona. Tablet idealnie sprawdza się również podczas korzystania z komunikatorów.

Więcej niż tablet

Wyruszasz w trasę? Qualcore 7020 3G posiada GPS oraz preinstalowaną nawigację Aponia, dzięki którym już nigdy nie zboczysz z obranego kursu. A jeśli podróż okaże się nużąca, można zamienić swój tablet w mobilne centrum rozrywki i korzystać z niego, jak z komputera. Złącze OTG umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń, jak zewnętrznego twardego dysku, pamięci przenośnej, klawiatury czy myszki.

Pakiet na start

Tablet zapakowano w elegancką, metalową obudowę w kolorze czarnym oraz zaopatrzono w szereg użytecznych aplikacji.

Wśród preinstalowanych aplikacji znajdziesz m.in.: Avast, Coigdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG, Radio, Interia, Kingsoft Office, Onet, Yanosik, Wikipedia i wiele innych.

Produkt jest dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 289,00 zł.

System: Android 4.4
Chipset: MTK8312
CPU: Dual Core Cortex A7 2 x 1.2 Ghz

 

Procesor: 2 x 1,2 GHz
Ekran: 7"
Rozdzielczość: 1024x600 px
Pamięć RAM: 1GB
Pamięć wbudowana: 8GB
Inne:

Kamera:2x (front: 2Mp, tył: 0,3Mp)

Micro USB Mini Jack GPS Bluetooth WiFi (802.11 b/n/g) MicroSD – 32GB

Modem 3G

DualSim

OTG

Bateria: 2500mAh
Kolor: Czarny
Obudowa: Tworzywo sztuczne
Zestaw: Ładowarka, kabel USB, kabel OTG
Wymiary: 105mm x 115mm x 5mm
Waga: 302
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony