Bose SoundTouch

Firma Bose wprowadza do swojej oferty system muzyczny SoundTouch™ Wi-Fi®, który oferuje całkiem nowy sposób słuchania muzyki w domu.  Rozwiązanie SoundTouch™ umożliwia bezprzewodową transmisję strumieniową muzyki w dowolnym pomieszczeniu, a przy tym pozwala cieszyć się najwyższą, charakterystyczną dla produktów Bose, jakością dźwięku i łatwą obsługą.  Aby uruchomić odtwarzanie muzyki z Internetu lub z kolekcji użytkownika, wystarczy jeden przycisk.

bose_soundtouch„System SoundTouch Wi-Fi nie przypomina żadnego spośród domowych systemów audio dostępnych dziś na rynku” — powiedział Phil Hess, Wiceprezes Pionu Rozrywki Domowej w firmie Bose.  „Otrzymujemy możliwość odbierania strumieniowych transmisji ulubionych stacji radiowych, list utworów lub piosenek wybranych artystów w najprostszy możliwy sposób, a to wszystko przy zachowaniu znakomitej jakości dźwięku.  Seria SoundTouch zmieni naszym zdaniem muzykę w domu, tak jak głośniki z technologią Bluetooth® zmieniły muzykę odtwarzaną w podróży”.

Systemy SoundTouch Wi-Fi — jakość dźwięku niezależnie od pomieszczenia

Dla każdego pomieszczenia istnieje optymalny system SoundTouch™. Wszystkie rozwiązania korzystają z komunikacji bezprzewodowej i łączą się bezpośrednio z Internetem za pośrednictwem domowej sieci

Wi-Fi. Sieć Wi-Fi i komputer — to wszystko, co jest potrzebne do odbierania muzyki przesyłanej strumieniowo, zapisanej na dysku twardym, z internetowych stacji radiowych lub serwisów muzycznych. Każdy system SoundTouch™ zaprojektowano tak, aby automatycznie pobierał aktualizacje oprogramowania, które rozszerzają jego funkcjonalność i dostępne treści.  Systemy SoundTouch™ będą stopniowo oferować kolejne popularne serwisy muzyczne, takie jak Deezer, iHeartRadio i inne.

bose_soundtouch

Na rynek wchodzą obecnie trzy systemy — każdy z nich zaprojektowano z myślą o najlepszej jakości dźwięku możliwej do uzyskania w głośnikach danej wielkości:

-       System SoundTouch™ 30 Wi-Fi® ma wymiary ok. 25,4 x 43,2 x 17,8 cm (wys. x szer. x gł.). Urządzenie jest wyposażone w unikalną technologię Waveguide i nowy, zastrzeżony patentami głośnik niskotonowy. Dzięki nim użytkownik otrzymuje głęboki, bogaty dźwięk i odpowiednią moc. Wszystko to sprawia, że rozwiązanie może pełnić funkcję głównego systemu muzycznego w domu.

-       System SoundTouch™ 20 Wi-Fi® to rozwiązanie bardziej kompaktowe — jego wymiary to ok. 17,8 x 30,5 x 10,2 cm.  Oferuje naturalny dźwięk wypełniający całe pomieszczenie i może być umieszczony niemal wszędzie.

-       Przenośny system SoundTouch™ Wi-Fi® łączy dźwięk w pełnym zakresie i akumulator litowy do wielokrotnego ładowania w głośniku, który nie jest większy niż przeciętna książka — jego wymiary to 15,2 x 25,4 x (niecałe) 7,6 cm.

Seria SoundTouch™ będzie w przyszłości rozszerzana, aby udostępnić klientom niezwykle szeroki wybór produktów. Pod koniec roku na rynku pojawi się uznany system muzyczny Wave® w wersji SoundTouch™ stworzony pod kątem sypialni lub kuchni. Na początku przyszłego roku do serii dołączą kolejne produkty:

  • System muzyczny SoundTouch™ Stereo JC Wi-Fi® odmieni salon za pomocą dwóch niewielkich głośników Jewel Cube® i modułu Acoustimass® zapewniającego głębsze niskie tony i wyraźny wokal.

  • Głośniki zewnętrzne Bose® umożliwią strumieniową transmisję muzyki na dziedzińcu lub tarasie.

  • Systemy rozrywki Lifestyle® i system rozrywki VideoWave® zostaną wyposażone w technologię SoundTouch™ z myślą o domowych salonach.

Użytkownicy mogą rozpocząć od dowolnego systemu SoundTouch™ i dodawać kolejne, aby uzyskać najróżniejsze możliwości: odtwarzać tę samą muzykę w każdym pokoju albo inne utwory w poszczególnych pomieszczeniach — wewnątrz i na zewnątrz domu.

Systemy SoundTouch™ Wi-Fi® — zaawansowane i łatwe w obsłudze

Systemy SoundTouch™ Wi-Fi umożliwiają uruchamianie odbioru muzyki przesyłanej strumieniowo przez naciśnięcie jednego przycisku. Bose udostępnia też aplikację do kontroli bardziej zaawansowanych funkcji.  Urządzenia są wyposażone w sześć przycisków, które użytkownik może w dowolny sposób dostosować do swoich potrzeb i skonfigurować jako internetową stację radiową, wybrany kanał serwisu muzycznego lub zapisaną listę utworów. Po zakończeniu konfiguracji do uruchomienia odtwarzania ulubionej muzyki wystarczy szybkie naciśnięcie jednego przycisku.

Aplikacja Bose® SoundTouch™ umożliwia wykorzystanie posiadanego smartfona, tabletu lub komputera do obsługi rozszerzonych funkcji i narzędzi. W ten sposób można przeglądać i wyszukiwać treści, bezprzewodowo sterować dowolnym systemem w każdym pomieszczeniu oraz ujednolicić kontrolę wszystkich serwisów i stacji muzycznych w jednym panelu. Nowa aplikacja SoundTouch™ jest zgodna z większością systemów Android, iOS, Mac OS i Windows.

Firma Bose udostępni również dodatkowy kontroler SoundTouch™, który współpracuje z każdym systemem z tej serii. To rozwiązanie o okrągłej konstrukcji jest wyposażone w regulator głośności i czujnik zbliżeniowy. Zintegrowano tu również wszystkie kluczowe funkcje i informacje, w tym wyświetlanie ustawień na ekranie OLED. Kontroler SoundTouch™ można umieścić na stole lub powiesić na ścianie za pomocą załączonego uchwytu.

Z myślą o jeszcze większej elastyczności systemy muzyczne SoundTouch™ są też zgodne z technologią AirPlay, dzięki czemu ich właściciele mogą odtwarzać strumieniowo treści ze swoich urządzeń firmy Apple, takich jak iPad, iPhone czy iPod Touch.

„Systemy Bose SoundTouch ułatwiają i optymalizują przesyłanie muzyki za pośrednictwem sieci Wi-Fi — niezależnie od potrzeb, pomieszczenia i użytkownika” — powiedział Phil Hess. „Zapewniają one wydajność oferowaną wyłącznie przez firmę Bose i stanowią kontynuację naszej niemal 50-letniej historii innowacyjności”.

Ceny i dostępność

Rekomendowana cena detaliczna systemu SoundTouch™ 30 wynosi 2999 PLN; w przypadku rozwiązania SoundTouch™ 20 jest to 1699 PLN, a dla przenośnego systemu SoundTouch™ — 1699 PLN.  Wszystkie urządzenia będą dostępne od 11 października 2013 r. w salonach sprzedaży detalicznej Bose, na stronie bose.pl, a wkrótce potem także u autoryzowanych dealerów Bose w Polsce.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony