NOWY MULTIMEDIALNY SYSTEM GŁOŚNIKÓW BOSE® COMPANION® 2 SERIES III

Firma Bose wprowadziła na rynek multimedialny system głośników Companion® 2 Series III, swój najnowszy produkt z serii Companion 2, który zaprojektowano specjalnie z myślą o środowisku komputerowym. Rozwiązanie Bose, które bez trudu zmieści się na każdym biurku oferuje realistyczny dźwięk zarówno podczas odtwarzania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania na komputerze.

bose_companion_2_serie_iii_System Companion® 2 Series III to następca wersji Companion 2 Series II.Nowe rozwiązanie jest wyposażone w opatentowane algorytmy cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose®, które oferują wyraźniejsze, bardziej naturalne odtwarzanie dźwięku na wszystkich poziomach głośności. Technologia cyfrowego przetwarzania sygnałów stereo Bose TrueSpace® stwarza szeroką, dwukanałową scenę dźwiękową, opracowaną specjalnie z myślą o słuchaniu muzyki przy komputerze. Konstrukcja typu ported umożliwia korzystanie z całego zakresu częstotliwości — głośniki idealnie odtwarzają dźwięk instrumentów, wokal i efekty specjalne. Wszystko to zapewnia wyjątkowe wrażenia — czysty, potężny dźwięk w kompaktowym, nowoczesnym urządzeniu.

System głośników Companion® 2 Series III oferuje łatwą konfigurację i eksploatację. Dwa wejścia audio z tyłu głośnika umożliwiają równoczesne podłączenie do komputera i dodatkowego źródła dźwięku, takiego jak iPod lub iPhone. System wyposażono też w łatwo dostępny regulator głośności, który znajduje się z przodu na prawym spośród dwóch głośników, obok gniazda słuchawkowego pozwalającego słuchać muzyki bez przeszkadzania innym.

Companion® 2 Series III to kolejne rozwiązanie wśród systemów głośników komputerowych Bose®, do których należy m.in. Companion® 20 — najlepszy dwuelementowy system komputerowy firmy Bose, Computer MusicMonitor® — najmniejszy i najbardziej elegancki system głośników Bose, oraz Companion 5, najlepszy system głośników komputerowych Bose do odtwarzania muzyki, gier, filmów i dźwięku 5.1.

Dostępność

Nowy system głośników Companion® 2 Series III w kolorze czarnym jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 449 PLN w salonach Bose, na stronie Bose.pl lub u autoryzowanych dealerów Bose.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony