Nalewka z czarnej porzeczki

Jesienne chłodne wieczory i słotna aura za oknem nie do końca sprzyja długim spacerom. Coraz częściej stwierdzamy, że jesteśmy domatorami. Najlepiej wówczas spędzać czas z przyjaciółmi czy rodziną i wspominać wakacyjne wojaże. W celebrowaniu takich przyjemnych chwil na pewno pomoże nam nowość firmy Vinpol – pyszna i rozgrzewająca Nalewka Babuni o smaku owoców czarnej porzeczki.

 

nalewka babuni czarna porzeczkaSłodko-kwaskowy smak czarnych porzeczek został zamknięty w butelce nawiązującej do kształtu staropolskiej karafki. Bardzo efektownie wygląda na stole zapraszając wszystkich do degustacji tego pysznego trunku. Limitowana seria dobrze już znanej Nalewki Babuni, charakteryzuje się piękną barwą i niepowtarzalnym smakiem. Przypomina lato, ale też babcine soki  z porzeczek serwowane nam podczas choroby, kiedy byliśmy mali. Nie tylko rozgrzewa, ale jest rozkoszą dla naszych kubków smakowych sprawiając, że każde spotkanie towarzyskie zamienia się w prawdziwe święto.

Aromatyczny, kuszący zapach uzyskany dzięki starannie dobranym składnikom uświadomi naszym przyjaciołom, co znaczy babcina gościnność. Trunek stworzy wspaniałą atmosferę podczas jesiennych, długich wieczorów. Stanie się również świetną bazą do koktajli.

Nalewka Babuni o smaku czarnej porzeczki z limitowanej serii to również bardzo dobry pomysł na oryginalny prezent, najlepiej bez szczególnej okazji…

Nalewka Babuni czarna porzeczka

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 19 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony