Panowie, i co z tym śniadaniem…?
W męskim świecie często brakuje czasu na pierwszy posiłek, a to właśnie on dostarcza paliwa i energii, na których działamy przez cały dzień. Od niego zależy także nasze samopoczucie, ale o tym albo zapominamy albo najzwyczajniej nie chcemy pamiętać. A szkoda…

…ponieważ wcześniej czy później konsekwencje takiego odżywania mogą być mało przyjazne dla naszej sylwetki i kondycji organizmu. W porannym pośpiechu liczy się każda minuta i to właśnie śniadanie najczęściej przegrywa z naszym napiętym grafikiem i płynącym w zawrotnym tempie czasem. Dlatego Panowie, zachęcamy do zmiany porannych nawyków żywieniowych i wymianę filiżanki kawy, wypijanej na pusty żołądek na szybkie i sycące śniadanie. Jeśli uważacie, że to zbyt wielkie czasowe wyzwanie, nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom śniadanie to nie tylko pracochłonne kanapki wypełnione po brzegi warzywami czy jajecznica, której wizja natychmiast pobudza soki trawienne ale też musli, które wbrew wielu męskim opiniom wcale nie są wyłącznie babskim daniem. Stanowią za to cenne źródło błonnika, żelaza, magnezu oraz witamin – niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wystarczy mleko, miska i pudełko z mieszanką, a przygotowanie posiłku zajmie nam zaledwie chwilę. Jakie musli wybrać? Takie, które będzie odpowiadało przede wszystkim naszym męskim kubkom smakowym. Nie zapominajmy także o jakości składników, z jakich zostało przygotowane. Jeśli chcemy mieć pewność, że spożywamy najlepsze produkty, sięgajmy tylko po te od znanych producentów. Bakalland przygotował ostatnio kilka nowych błyskawicznych i pożywnych mixów w sam raz na pierwszy posiłek, a wśród nich chrupiące musli, czyli owoce, prażone ziarna owsa i pszenicy oraz gwarantowane przez producenta najwyższej jakości bakalie zmiksowane na trzy różne sposoby. Ich dodatkową zaletą są wygodne kartonowe opakowania i praktyczne zamknięcie, które ułatwia wysypywanie musli oraz szczelne i wielokrotne otwieranie oraz zamykanie torebki. Lubimy takie proste rozwiązania więc można by przypuszczać, że zostały skonstruowane także z myślą o męskiej części populacji.

Śniadaniowe początki mogą być trudne, ale to tylko kwestia czasu. Jeśli będziemy dostarczać organizmowi regularnie, to co mu się należy, szybko odwdzięczy nam się świetną formą i doskonałym samopoczuciem. Na efekty nie trzeba długo czekać, wystarczy trochę wytrwałości w postanowieniu, a satysfakcję z wprowadzonych zmian mamy gwarantowaną.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony