Soki „Ogrody Natury” w rodzinnej butelce

Sklepowe półki uginają się pod ciężarem różnorodnych soków owocowych. Kuszą one efektownymi opakowaniami i obiecującymi nazwami. Nowa - duża butelka Ogrody Natury bez wątpienia wyróżnia się na sklepowej półce pojemnością – 700 + 50 ml gratis oraz jakością soku.

W całej Polsce zwolennicy naturalnych soków Ogrody Natury mogą dłużej delektować się ich znakomitym smakiem i dzielić się nim z bliskimi, a to dzięki temu, że występują one także w nowej, większej - rodzinnej butelce. Delikatnie pasteryzowany, naturalnie mętny i co ważne bez dodatku cukru - to tylko kilka cech soków Ogrody Natury wyróżniających je z szerokiej oferty, a gdy dodamy do tego niezapomniane walory smakowe, możemy być pewni, że zaspokoi on gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów. Specjalnie z myślą o nich wprowadzono większe opakowanie zawierające 700 + 50 ml gratis. Klasyczna, szklana butelka daje gwarancję zachowania najwyższej jakości i niezmiennie wyśmienitego smaku. Soki Ogrody Natury dostępne są w poręcznych butelkach o pojemności 225 ml, a teraz także w większym opakowaniu rodzinnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można cieszyć się ich smakiem zarówno w domu, jak i w pracy. Pamiętaj, że dla jeszcze większego podniesienia walorów smakowych soki Ogrody Natury zaleca się schłodzić przed spożyciem.

Soki o pojemności 225 ml dostępne są w kilkunastu smakach, a 4 najbardziej popularne dostępne są także w nowej, dużej butelce, co zapewnia doskonałą, smakowitą dzienną dawkę witamin dla całej rodziny.

Ogrody Natury to producent soków z owoców i warzyw. Firma posiada kilkuletnie doświadczenie w produkcji soków jednodniowych i świeżo tłoczonych. Są one naturalnie mętne, nie zawierają cukru oraz środków konserwujących.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony