Ekskluzywna mała czarna z tequilą – Patron XO Cafe

Patron – znana na całym świecie marka tequili ultra premium – wprowadza na polski rynek likier Patron XO Cafe, który łączy w sobie świeżo paloną kawę i najwyższej jakości tequilę Patron Silver.

 

patronDzięki oryginalnej kombinacji aromatycznej mieszanki kawy Arabica z delikatną tequilą Patron, Patron XO Cafe to produkt o oryginalnym, wytrawnym smaku i urzekającym aromacie z nutami wanilii i czekolady.

Skierowany jest przede wszystkim do stale rosnącego grona miłośników wysokiej jakości tequili. Z pewnością jednak zainteresuje też koneserów niebanalnych połączeń smakowych, którzy dotąd kojarzyli tequilę głównie, jako alkohol do picia w shotach lub jako składnik owocowych koktajli.

„Marka Parton rozszerzyła światowy rynek tequili o produkty ultra premium, powstałe na bazie najlepszych składników i oferowane w ręcznie robionych, numerowanych butelkach. Wprowadzenie na rynek wariantu XO Cafe jest kolejnym krokiem w rozwoju marki i popularyzacji tequili jako luksusowego alkoholu skierowanego do ceniących jakość znawców.” – mówi Michał Bitner, Młodszy Kierownik marki Patron.

Produkt dostępny będzie w handlu tradycyjnym oraz na rynku horeca. Oprócz niego, w portfolio marki znajdują się trzy rodzaje tequili: przejrzysty Patron Silver, oraz starzone: Patron Reposado i Patron Anejo.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony