Poczuj moc… słodzenia 6 kalorii

Poranny jogging, racjonalna dieta w ciągu dnia, wieczór w siłowni. Wszystko po to, aby zamienić zbędne kilogramy w masę mięśniową. Są jednak przyjemności, z których nigdy nie zrezygnujemy, nawet na diecie – poranna kawa… Tylko jak przekonać się do gorzkiej lub polubić „chemiczny” smak, jaki nadaje słodzik? Czy jest sposób na to, aby prowadząc zdrowy tryb życia nie tracić równocześnie jego słodkiego smaku? Oczywiście! Większa moc słodzenia, mniej kalorii, a przy tym w 99% naturalne pochodzenie –  to główne zalety DOLCETINO – słodziku w kostkach na bazie cukru.

Naturalny vs. sztuczny

Luksusowy samochód z wnętrzem wykończonym skórą naturalną to nie to samo, co jego tańsza wersja z tapicerką ze sztucznego tworzywa. Podobnie jest z kawą posłodzoną słodzikiem… Chyba, że do tego celu użyjemy DOLCETINO, który w 99%  składa się z cukru, a zaledwie w 1% z dodatków słodzących (aspartam i acesulfam K). Choć produktowo DOLCETINO przynależy do słodzików, to dzięki swojej bazie z cukru, posiada nie tylko większą moc słodzenia niż cukier, ale nadaje napojom tradycyjnie słodki smak.

Mniej kalorii, więcej mocy

Już jedna kosteczka DOLCETINO daje efekt słodzenia większy niż łyżeczka cukru. Tym samym słodząc mniej, nie tylko ograniczamy liczbę kalorii do minimum, ale uzyskujemy naturalnie słodki smak naszej ulubionej kawy. Wobec tak dużej mocy słodzenia, 300-gramowe opakowanie (zawierające 208 kostek) słodziku DOLCETINO, pod względem efektu słodzenia dorównuje 1kg tradycyjnego cukru.

Fakty o DOLCETINO:

1 kostka DOLCETINO = 6 kalorii A 1 łyżeczka cukru ≈ 40 kalorii

1 opakowanie DOLCETINO = 208 kostek (ok. 300 g)

300g DOLCETINO ≈ 1kg cukru tradycyjnego (pod względem efektu słodzenia)

DOLCETINO = 99% cukru + 1% substancji słodzących (aspartam i acesulfam K)

Cena detaliczna DOLCETINO to ok. 6,5 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony